Ibi Maiga: Stoja vám za to tie milióny, keďže vedome zabíjate vlastný ľud a zapredávate Slovensko?
14 | 07 | 2021 I Petra Demková

Ibi Maiga na sociálnej sieti zverejnil opäť raz plamenný príspevok. Vyzýva vládu, aby, podala demisiu, keď sa nevie zastať slovenského národa. „Nemajte krv na rukách. Nemusíte nám hovoriť pravdu o čo tu ide. Inteligentní ľudia aj tak vedia svoje,“ prehovára politikom do duší.


„Neskutočné, keď nemáte gule zastať sa Slovenského národa, preboha, podajte demisiu. Isto sa nájdu ľudia, ktorí to dokážu; a nemajte krv na rukách. Nemusíte nám hovoriť pravdu, o čo tu ide. Inteligentní ľudia aj tak vedia svoje,“ adresuje svoj príspevok priamo vláde zabávač.

„My vieme, že keď budete hovoriť pravdu, vás popravia všetkých možno aj s rodinami, ako to nedávno bolo na Haiti,“ šokuje Maiga.

Blaha to pomenoval tak, ako to Slováci cítia: Papaláši nás celý čas klamali! Čas pravdy sa blíži!
Vakcinačné šialenstvo na Slovensku je niečo, čo sme naposledy zažili s testami COVID-19. Dokonca aj tlaky na ľudí, vyhrážky a obmedzenia sú takmer rovnaké. To sa vláda naozaj nepoučila z toho, že tým nič nezíska, teda okrem nedôvery a nenávisti... Čítať ďalej
13 | 07 | 2021 | Jozef Uhlarik


„Zomrieme či tak, otázka znie: Konali sme správne počas nášho života?! Stoja nám za to tie milióny, keďže vedome zabíjame vlastný ľud a zapredávame krásne Slovensko?!“ pýta sa spevák a herec z Mali.

„Buďme chlapi, milujme vlasť, a nie vytlačené eurá a doláre. Slovensko a jeho ľud, to je všetko, čo skutočne máme. Slovensko, povstaň!“ adresoval bojovnú výzvu Maiga na záver.

Za svoj príspevok si Maiga vyslúžil vyše 1000 lajkov. Iba jeden komentujúci Ibimu napísal, že sa vyjadruje ako čierny Kotleba. Na to zabávač reagoval takto: „To, že viem, aká je pravda a nechcem, aby sa zapredalo Slovensko, potom som radšej čierny Kotleba.“

Možno vôbec prežiť očkovanie covid vakcínami?
„Vakcíny predstavujú druhú fázu po samotnom covide. Sú to proste biologické zbrane. Preto toľko úmrtí,“ šokuje americký profesor Peter McCullough. Uviedol Tsargrad.tv. Čítať ďalej
14 | 07 | 2021 | Imrich Kovačič