HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Dajte preč paprče od našich detí! Nerobte z nich pokusných králikov! Soptí Blaha (VIDEO)

Ľuboš Blaha tvrdí, že dnes bude v parlamente poriadne horúco. A pre odvolávaného Igora Matoviča má aj jedno prekvapenie. Reprofoto status (@Ľuboš Blaha)

V Európe sa razí myšlienka, že očkovať proti koronavírusu by s mali aj deti od 12 rokov. Toto ale neodporúčajú odborníci v Nemecku, a tak sa to tiež rozhodli odmietnuť aj naši politici zo Smeru-SDS.

Smeráci na túto tému spravili aj tlačovku, ktorej zostrih umiestnil podpredseda strany Ľuboš Blaha aj do statusu na sociálnej sieti. Ako on sám tvrdí – „Dajte preč paprče od našich detí!“ Blaha totiž jeho dve deti zaočkovať dať nemieni. A aby toho nebolo málo, prezidentka Zuzana Čaputová podľa Blahu vraj odmietnutím práva veta v EÚ zradila Slovensko.

Nemecké deti nemajú byť pokusné králiky, ale slovenské áno?

Blaha ako otec dvoch malých deti hneď v úvode zostrihu vide odkazuje vláde Eduarda Hegera, prezidentke aj všetkým „očkovacím fanatikom“: „Dajte preč paprče od našich detí! Nerobte z nich pokusných králikov!“ Blaha sa vzápätí pýta na to, ako je možné, že nemecký orgán, ktorý je k tomu určený povie, že očkovanie detí neodporúča, lebo nemá dostatok informácií aby vedel vylúčiť negatívne následky, ale slovenské orgány ženú ešte aj deti do očkovania ako taký dobytok. „Ako je toto možné. To znamená, že nemecké deti nemajú byť pokusné králiky, ale slovenské áno?“ pýta sa ostro Ľuboš Blaha a pozornosť obracia aj na testovanie.

Nemeckí vedci hovoria v prípade vakcinácie detí jasné NIE! Tak čo my tu riešime? Pýta sa Blaha

„V Nemecku celoplošné testovanie nebolo. Nikde nebolo! Pán Matovič si ale išiel pýtať súhlas od pani Merkelovej, aby mu prikývla, že ten pokus na ľuďoch môže spraviť na Slovensku. A chstá sa ďalší pokus na ľuďoch? Na našich malých deťoch?“ pýta sa rozvášnený podpredseda Smeru-SDS, ktorý sa opäť pustil aj do kritiky Zuzany Čaputovej, ktorá je, podľa neho, agentkou amerických farma firiem. „Zradila národné záujmy Slovenska keď povedala, že Slovensko nemá mať právo veta v EÚ. Ona poprela akýkoľvek náš záujem,“ hnevá sa Blaha na hlavu nášho štátu.

Prezidentka Čaputová nemôže popierať našu národnú identitu

„Nie je možné aby povedala, že Slovensko nemá mať právo veta, že nás môžu veľkí prevalcovať. Mám veľké obavy o budúcnosť Slovenskej republiky, aby sme nakoniec neskončili bez akýchkoľvek práv. EÚ neodmietame, ale nemôže to byť spôsobom, že sa tu bude popierať naša národná identita,“ konštatuje Blaha, ktorý v závere svojho zostrihu pripomína aj budúco týždňové 80. výročie napadnutia Sovietskeho zväzu hitlerovským Nemeckom, pričom bolo vyplienených asi 30 miliónov Slovanov. „A v takýchto chvíľach kedy si máme brániť naše malé slovanské národy sa postaví prezidentka a prikývne presne na to, čo chcú počuť Američania a technokrati v Bruseli. Aby malé štáty stratili nárok na existenciu. Príšerné!“

Blaha ostro útočí na prezidentku: Pochopte, že na to nemáte a prestaňte robiť hanbu Slovensku

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info