Doktor Lipták šokuje: U ľudí, ktorí nie sú rizikoví, ale aj u detí, je očkovanie nezmyslom! (VIDEO)
15 | 06 | 2021 I Jozef Uhlarik

Peter Lipták je praktický lekár, ktorý síce nepracoval počas najväčšej pandémie v nemocnici, zato s pacientami s koronavírusom sa vo svojej ordinácii stretával. Priznal zo aj v rozhovore, ktorý je zverejnený vo videu v statuse Tomáša Kavčáka.


Kontroverzný lekár s 35-ročnou praxou sa už dávnejšie netají tým, že Ivermectin pomáha v liečbe na COVID-19, a že nosenie rúška vôbec nepomáha na šírenie koronavírusu, ale že situáciu jeho nositeľovi ešte viac zhoršuje. Potvrdil to aj v rozhovore, ktorý urobil na tému koronavírus a očkovanie proti nemu.
Rúška sú jednou z príčin ťažkého priebehu choroby

Podľa Petra Liptáka je ľudstvo dlhoročne manipulované „autoritami“ a pravda je pri tom pravidelne utláčaná. „Ľudia je nemajú vidieť. Doktor Lipták poukazuje na tento podvod, ktorému, bohužiaľ, väčšina ľudí naletela,“ konštatuje v statuse Tomáš Kavčák. „COVID-19 chorobou určite, pretože som videl pacientov, ktorý ho mali. Niektorí naozaj mali veľmi vážny priebeh a zomierali, takže zľahčovať túto infekčnú chorobu nemôžeme rovnako ako tvrdiť o nej, že vôbec neexistuje,“ hovorí v úvode rozhovoru Lipták, podľa ktorého sa dá voči Covidu dá preventívne pripraviť správnou životosprávou, a tiež sa dá liečiť.

„Je ale hrozné, čo z neho niektorí spravili aby sa ho ľudia báli a mohlo sa nimi lepšie manipulovať. Napríklad aj tým testovaním. Áno tá choroba tu je, ale rozličné celosvetové politické alebo ekonomické skupiny ho zneužili,“ konštatuje Lipták, podľa ktorého strašne veľa ľudí schudobnelo, až tak, že umierali os hladu, a pár doslova rozprávkovo zbohatlo. „Saj u nás dostala stredná trieda strašnú ranu.

MUDr. Lipták varuje: Najviac ľudí, až 262 z milióna zaočkovaných, zomiera po vakcíne Moderna!
Aj na Slovensku prebieha vakcinácia proti COVID-19 pomalšie, ako by sa zdalo. Niet sa čomu čudovať, pretože Slováci strácajú vieru v niektoré vakcíny. A keďže si nemôžu vybrať, tak váhajú. Doktor Lipták vo svojom blogu ukazuje, ako na tom skutočne... Čítať ďalej
12 | 06 | 2021 | Jozef Uhlarik


Mnohí ľudia mali a majú problémy pri nosení rozličné zdravotné rúšok. Ja som známy tým, že si o nosení rúšok nič dobré. Podľa mňa sú jednou z príčin, že sa ľudia nakazia, ba majú ťažší priebeh až zomrú. Niekde sa nakazia a majú vírus v sebe, lenže tým, že majú na sebe rúško nemôžu ho vydýchnuť ani vykašľať, takže všetko koncentrujú v sebe. Tie baktérie sú najnebezpečnejšie keď človek nosí rúško, pretože sa to v ňom namnoží. Možno, že bez rúška by nezomrel, ale s ním áno. Z chrípky vieme, že sa vírus prenáša až na 70% rukami, takže nosenie rúška nielenže vírus utlmuje, ale rozmnožuje,“ vysvetľuje šokujúco lekár.

Peter Lipták šokuje: Po vakcíne Pfizer a Moderna zomrelo v Maďarsku oveľa viac ľudí ako po Sputniku!
Doktor Peter Lipták nie je známy len ako kontroverzný lekár, ale aj bojovník za liek Ivermectin a tiež proti plošnému testovaniu či noseniu rúšok. Teraz sa zameral aj na očkovanie, ktoré mu tiež nie je priveľmi po vôli. Čítať ďalej
13 | 05 | 2021 | Jozef Uhlárik

Vírus nešíria deti ani tí asymptomatickí ľudia

Podľa Liptáka je škodlivosť nosenia rúška aj v tom, že keď komunikujeme, tak sa vlastne nevidíme, čo je drastický zásah najmä do vývoja detí, ktoré prišli a prichádzajú o emócie. „Je to doslova rúškový terorizmus štátu voči ľuďom,“ hovorí ďalej Ľupták, podľa ktorého pri odmietaní rúšok sklamali nielen ľudia, ktorí mali proti tomu protestovať, ale aj samotní lekári, ktorí mali vysvetľovať, že ich nosenie je škodlivé. „A najmä pre deti, pretože všetci dobre vieme, tie vôbec nie sú Covidom ohrozené,“ dodáva lekár, podľa ktorého ten, kto prekonal Covid má to najlepšie očkovanie na svete.

„On má protilátky, má bunkovú aj slizničnú imunitu čo je úplne super. A je navyše štatisticky potvrdené, že deti nielenže nedostanú tú chorobu, ale ju ani nešíria. Okrem toho vírus nešíria ani tí asymptomatickí ľudia, ktorí nekašlú ani nekýchajú,“ vysvetľuje ďalej Lipták, ktorý si myslí, že ak budeme ešte ďalej nosiť rúška bude to mať na deti veľmi zlé následky. A to nielen zdravotné, ale aj mentálne.

Nátlak na mladých ohľadom očkovania rastie. Motiváciou má byť sloboda cestovania. MUDr. Lipták reaguje
MUDr. Peter Lipták si všimol dianie v Čechách. Minister zdravotníctva P. Arenberger sa vyjadril, že v lete by mohli začať očkovať mladých od 16 rokov. Motivovať ich majú slobody, ktoré im blahosklonne udelia. Slovenský lekár je pobúrený.... Čítať ďalej
11 | 05 | 2021 | Petra Demková


Vakcinácia a očkovanie je podľa doktora Liptáka veľmi zle uchopené z hľadiska medicíny aj zdravotníckej politiky. „U ľudí, ktorí nie sú rizikoví je očkovanie nezmyslom, pretože vieme, že tie vakcíny nie sú normálne, ale nejaké experimentálne, ktoré boli veľmi rýchlo vyrobené a technológie sú podozrivé, na čo upozorňuje množstvo svetových vedcov. Napríklad také mRNA vakcíny sú dosť nebezpečné preto, lebo môžu vyvolávať autoimúnne či vznikať rôzne degeneratívne ochorenia, ktoré majú za následok ťažké poškodenie nervového systému“ konštatuje doktor Lipták s odvolávaním sa na vedeckú komunitu. „Môže dôjsť aj k porušeniu plodnosti, čo by znamenalo, že náš rod by pomaly vyhynul,“ varuje lekár.

MUDr. Bukovský prináša úplne nové zistenia, ako sa ochránite pred Covidom. Očkovanie to nie je
Igor Bukovský sa pozastavil nad tým, že novinári vyzdvihujú rôzne medicínske spôsoby, ako sa ochrániť pred Covidom. Novinár Denníka N básnil o očkovaní proti chrípke. Pritom má minimálny efekt. O spôsoboch, ktoré dokázateľne znižujú riziko úmrtia... Čítať ďalej
15 | 06 | 2021 | Petra Demková

V žiadnom prípade sa neodporúča očkovanie detí

„Po očkovaní na koronavírus je navyše v Európe oficiálne evidovaných už 14-tisíc úmrtí, ale sú aj ďalšie závažné reakcie,“ pripomína doktor Lipták, podľa ktorého veľa ľudí po vakcinácii zomrelo, ale sa to zatĺka, že to bolo na niečo iné. „V žiadnom prípade by som preto neodporúčal očkovanie detí, a aj proti tomu sa treba postaviť,“ hovorí lekár, podľa ktorého by sa mali dať zaočkovať rizikové skupiny ako chronicky chorí, či vekovo starší šudia. „Prirodzene, je si treba vybrať aj vakcínu. Ja by som odporúčal nikdy sa neočkovať Modernou, lebo po nej je najviac úmrtí v Európe. Je na princípe mRNA a z hľadiska chronických následkov je najnebezpečnejšia. Ďalšou, ktorú by som vôbec neodporúčal, a to najmä pre deti, je Pfizer,“ prízvukuje Lipták, podľa ktorého teda mRNA vakcíny určite nie.„Ale sú tu aj vektorové ako AstraZenaca a Johnson&Johnson, ktoré majú nežiadúcu reakciu trombózy, ale tie nie sú najčastejšou príčinou úmrtí ľudí po očkovaní. Tou je šok a ťažká alergia. Očkovať by sa teda mali iba rizikové skupiny,“ vysvetľuje doktor Lipták, podľa ktorého sa zo všetkých vakcín javí ako najlepší ruský Sputnik V. „Ak by som ja niekomu odporúčal, alebo by som očkoval, tak jedine Sputnikom. Ale neočkoval by som všetkých, ale iba rizikové skupiny. A deti určite nie, lebo tie nepotrebujú očkovanie,“ hovorí na samý záver určite zaujímavého rozhovoru doktor Lipták.

Igor Bukovský: Bežná sladkosť nemá viac chémie ako vakcína! Chémia nie je keksík
02 | 06 | 2021 | Gabriela Fedičová