HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Deň po očkovaní zomrela mladá pracovníčka radnice v Nitre. Súvislosť preverujú

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Na radnici v Nitre zažili šok. Ich 39 ročná kolegyňa, plná života, zomrela v noci po podaní druhej dávky vakcíny proti Covidu. Dostala očkovaciu látku spoločnosti Pfizer. Súvislosť preverujú. Informuje denník SME.

Mladá žena, zamestnankyňa nitrianskej radnice, bola podľa denníka SME na druhej dávke očkovania 14. júna. O deň neskôr, 15. júna už do práce neprišla. Zomrela v spánku. Ráno ju našiel manžel bez známok života.

Doktor Lipták šokuje: U ľudí, ktorí nie sú rizikoví, ale aj u detí, je očkovanie nezmyslom! (VIDEO)

Zdroj denníka SME, pre portál povedal: „Včera bola na úrade, plná života. Potom sa išla dať zaočkovať. …Samozrejme, že to mnohí spájajú s očkovaním. Podľa mojich informácií malo ísť o druhú dávku vakcíny Pfizer,“ povedal zdroj.

SME informuje, že niektorí úradníci majú teraz strach ísť na druhú dávku vakcíny. Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou sa k príčinám úmrtia vyjadrí, až keď budú k dispozícii laboratórne výsledky.

Hovorca mesta Nitra, Tomáš Holúbek sa vyjadril, že všetkých na meste správa o nečakanom úmrtí kolegyne zasiahla. „Sme otrasení a zronení z jej náhleho odchodu. Aj prostredníctvom médií nám dovoľte vyjadriť úprimnú sústrasť jej rodine, priateľom a blízkym,“ vyjadril sa pre SME hovorca mesta.

Advokát Weis: Vakcíny nie sú vakcínami, očkovanie je experiment, ide o vojnové zločiny

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info