HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

OĽaNO závidí SMERu Uhríka, alebo zlodej kričí – chyťte zlodeja!

Poslanec Peter Pollák jr. Zdroj foto - reorofoto FB (@Peter Pollák jr - Poslanec NRSR)

Staré slovenské príslovie je v tomto prípade excelentne výstižné. Poslancovi Petrovi Pollákovi jr za OĽaNO sa nepáči, že SMER hlasuje v parlamente spolu s „Uhríkovou“ Republikou. Asi si zabudol na webe Národnej rady Slovenskej republiky prečítať, koľkokrát OĽaNo (či jeho poslanci) hlasovali spolu s Kotlebom, Mazurekom, Uhríkom. Lebo – „vždy im išlo o jediné“.

Peter Pollák jr. – Poslanec NRSR na svojom rovnomennom profile na sociálnej sieti píše, že sa „Smerák Blanár „preriekol“, že v budúcnosti nevylučuje rokovania o zložení vlády s Mazurekovou Republikou.“

Reprofoto FB (@Peter Pollák jr., Poslanec NRSR)

Konštatovanie až farizejské

„Ľudia sa toho báli, ale Fico a Pelle neustále ubezpečovali, že sa to nestane. Agresívne odmietali takúto spoluprácu a smiali sa tým, ktorí na to poukazovali. A dnes?“ Pýta sa so zrejmou závisťou poslanec parlamentného klubu OĽaNo a asi aj so strachom, že hnutie niekto berie jeho doterajšiu „nevestu“ pri hlasovaní, keď „sa to zíde“.

 

Pellegrini: Ak ide o stoličku, v OĽaNO sú schopní tolerovať hocičo. Aj korupciu

Píše o vlastných?

Nakoľko web nrsr.sk si doslova pamätá všetky hlasovania, kto za čo a s kým – pripadá zvláštny citát poslanca Polláka juniora: „Bez najmenšieho problému by sa spojili s odsúdeným extrémistom, s rasistickým spevákom či s bývalým vojakom mafiánskeho Bossa Černáka. Však čo, ak im to prinesie vládu nad touto krajinou, je im to jedno.“ Nejak sa stratil v politickom priestore.

Zlodej kričí, chyťte zlodeja!

„Spojili by sa aj s diablom, aby sa opäť dostali do našich vreciek! A práve týmto ukázali, že im nikdy nešlo o dobro Slovenska. Vždy im išlo iba o jediné – o moc a peniaze, ktoré môžu nakradnúť‼️ Napľuli do tváre každému, kto im veril. Každému, kto sa aspoň trochu domnieval, že s fašistami sa proste nebaví. “ Dodal na záver statusu poslanec OĽaNO Peter Pollák jr a pridal ešte slovíčko – „ohavnosť“.

(Medzititulky red. HD.)

Michelko: Výber ľudí do OĽANO je podmienený ťažkými charakterovými vadami a podpriemernou inteligenciou

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info