HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Harabinove dcéry mali promócie. Oslávili to ako sa patrí. Ignorovali neústavné nariadenia hygienika!

Š. Harabin s dcérami. Zdroj: FB Š. Harabina

Štefan Harabin s rodinou si nenechali pokaziť významnú rodinnú udalosť. Obe jeho dcéry nedávno skončili vysokoškolské štúdium s vyznamenaniami. Mali promócie a oslávili ich, ako sa na slobodných ľudí patrí.

Podľa Harabina, „rasa pánov“ zakázala neústavným spôsobom ľuďom spoločne si uctiť dôležité životné udalosti.

Veľká udalosť u Harabinovcov

„Veľmi ma teší, že moje dcéry Tamarka a Katka ukončili nedávno vysokoškolské vzdelanie získaním titulu Mgr. Tamarka v odbore fyzioterapia s vyznamenaním a Katka v odbore právo s červeným diplomom,“ pochválil sa šikovnými dcérami bývalý predseda Najvyššieho súdu SR.

Harabin na proteste informoval: „Prokurátor mi obvinenie za rúško zrušil a urobil z policajta idiota“

„Rasa pánov, všetko si dovoľujúca elita, nezabránila mojej rodine a našim priateľom, aby sme tento ich úspech oslávili spoločným obedom a posedením pri víne bez rúšok, respirátorov, bez testov a očkovania,“ dal jasne najavo svoj postoj Štefan Harabin.

Elitám prekážajú tradície aj sociálne kontakty

Podľa neho elitám, ktoré rozhodujú o občanoch, prekážajú naše tradície. „Rasa pánov, všetko si dovoľujúca elita, zakázala neústavným spôsobom ostatným ľuďom spoločne uctiť si a osláviť narodenie dieťaťa, svadbu, maturitu a promóciu našej budúcej generácie,“ napísal bývalý minister spravodlivosti.

Podľa Harabina elitám prekáža aj obyčajný sociálny medziľudský kontakt. „Tieto životné udalosti, ktoré sú v tej-ktorej etape významnými predelmi každého jedinca, pri ktorej sa stretávajú blízki príbuzní a priatelia, rase pánov a všetko si dovoľujúcej elite prekáža. Prekáža im jednoducho sociálny kontakt medzi ľuďmi,“ zhrnul bývalý minister.

Harabin opäť šokuje: Za nútené testovanie, očkovanie či nosenie rúška žiada až päť rokov basy!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info