HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Najsledovanejšia americká televízia odhalila spiknutie v pozadí pandémie COVID-19 (VIDEO)

Foto: Zdroj úvodného obrázku: https://www.mostholyfamilymonastery.com/news/some-companies-and-health-experts-pushing-the-covid-19-hoax-and-receiving-money-from-bill-gates/

Nový koronavírus vyvinuli USA, rúška nefungujú a očkovanie je zbytočné. Majú to dokazovať zverejnené e-maily Anthonyho Fauciho. O celej veci informovala najsledovanejšia americká televízia Fox News.

USA čelia celosvetovému škandálu. Viac ako 3 000 strán e-mailov patriacich Anthonymu Faucimu sa dostalo na verejnosť v ostatných dňoch. E-mailová komunikácia Fauciho sa týka pandémie nového koronavírusu. V spiknutí sú namočení špičkoví vedci a najvyšší americkí úradníci.

Samotný Anthony Fauci je riaditeľ amerického Národného inštitútu pre alergie a infekčné choroby (NIAID) a takpovediac generálny manažér globálnej pandémie. Jeho pandemické opatrenia nasledovali krajiny celého sveta, vrátane Slovenska. Kľúčové opatrenia totiž nevymyslel ani Matovič ani Mikas.

Žijeme dobu potvrdených košpiračných teórií

Zo zverejnených e-mailov o.i. vyplýva, že americkí úradníci boli znepokojení predchádzajúcim zapojením USA do činnosti laboratória vo Wuhane a že vedeli o verejných vyhláseniach riaditeľky laboratória o tom, že na kontroverzný výskum realizovaný v tomto laboratóriu boli použité finančné prostriedky USA.

Po vzájomných rozhovoroch úradníkov bola verejná diskusia o možnom úniku vírusu z laboratória aktívne potlačovaná sociálnymi sieťami, zdravotníckymi úradníkmi aj Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO).

To sa zmenilo až pred niekoľkými dňami. Laboratórny pôvod koronavírusu už viac nie je považovaný za konšpiračnú teóriu a vplyvné médiá dokonca prepisujú svoje staršie články.

Žijeme skutočne zaujímavú dobu. To, čo bolo včera konšpiračnou teóriou, stáva sa dnes skutočnosťou. A deje sa to čoraz častejšie.

Americký senátor Rand Paul nazval hlavného virológa USA  Fauciho „malým diktátorom“

Ďakujme Fox News

Vzniknutú situáciu okomentoval aj Tucker Carlson, konzervatívny moderátor najsledovanejšej americkej televízie Fox News. Vo svojej relácii porovnáva novo získané informácie z e-mailov s verejnými výrokmi Fauciho a poukazuje na niekoľko prípadov jeho klamstiev.

Carlson v relácii hovorí, že Fauci podporoval bizarné a nebezpečné experimenty, ktoré podľa všetkého viedli k vzniku nového koronavírusu.

Fauci sa od začiatku pandémie mal obávať, že verejnosť môže dospieť k záveru, že nový koronavírus pochádza práve z experimentov v laboratóriu vo Wuhane, pre ktoré zabezpečoval financovanie. E-maily dokazujú, že Fauci o tom pod prísahou klamal dokonca pred Kongresom Spojených štátov.

Propaganda

Moderátor ďalej objasňuje spôsob fungovania súčasnej propagandy, ktorý sme popísali na portáli Hlavný denník v nedávnom článku o smrti Jula Viršíka TU.

Demonštruje to na príklade portálu ZeroHedge. Portál bol kvôli šíreniu teórie o laboratórnom pôvode vírusu zablokovaný na sociálnych sieťach. Carlson opisuje ako k tomu došlo.

Ako hovorí, zablokovanie zariadili takzvaní kontrolóri faktov. Tí vychádzali práve z vyjadrení Anthonyho Fauciho, ktorí ich v tej dobe uistil, že koronavírus nebol vytvorený v laboratóriu. Na základe toho mohli sociálne siete cenzurovať.

Fauci pripustil, že klamal o imunite stáda, aby prinútil verejnosť k očkovaniu

Zbytočné očkovanie a nefunkčné rúška

V relácii sa tiež hovorí o očkovaní. A aj tu Fauci verejnosť klamal. V e-mailoch tvrdí, že existuje predpoklad, že po nákaze sa v tele vytvorí značná imunita. To je v rozpore s jeho verejnými vyjadreniami. Vznik silnej imunity po nákaze dokazujú aj najnovšie štúdie. Z toho vyplýva, že po prekonaní ochorenia nie je potrebné očkovanie.

Fauci v ďalších e-mailoch dokonca priznal, že rúška nefungujú. Poskytujú len veľmi malú ochranu a minimálne jedna štúdia dokazuje, že dokonca môžu urýchliť prenos vírusov. Aj napriek tomu Fauci pod prísahou tvrdil presný opak.

Nechýba ani Bill Gates a Zuckerberg

E-maily tiež ukazujú, že Fauci pravidelne komunikoval s miliardárom Billom Gatesom. Carlson sa pýta: „Bill Gates nie je lekár, Bill Gates nie je vedec … takže prečo bol Fauci v takom pravidelnom kontakte s Gatesom?“ A žiada okamžité vyšetrovanie.

Medzi ďalšou komunikáciou je aj e-mail od Marka Zuckerberga, ktorý ponúkal Faucimu pomoc so šírením jeho „posolstva“, inak povedané ponúkal mu pomoc so šírením jeho klamstiev.

Otitulkované VIDEO z Fox News si môžete pozrieť TU.

Médiá prepisujú svoje staršie články. Únik koronavírusu z laboratória už nie je konšpirácia

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info