HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Igor Matovič opäť predviedol, že mu vôbec nie sú cudzie maniere papaláša

Igor Matovič opäť na verejnosti bez rúška. On zrejme môže... Zdroj: FB / Igor Matovič

Čo je dovolené bohovi, nie je dovolené volovi. Staré rímske príslovie určite platí aj na ministra financií Igora Matoviča. Aj on vodu káže a víno pije. Ukázal, že maniere papaláša mu vôbec nie sú proti srsti.

Vlani v auguste bol Igor Matovič ešte ako premiér na svadbe predsedu poslaneckého klubu OĽaNO Michala Šipoša. Pravá východniarska svadba sa konala za prítomnosti asi 150 hostí, pritom takmer nikto z nich nemal na tvári rúško. Igor Matovič najnovšie v statuse zverejnil fotografiu, ktorá zachytáva akciu, kde opäť nikto nemá na dýchacích cestách rúško.

Tentokrát to nebola až taká hromadná akcia ako vlani v októbri, lenže… Teraz bol zrejme na prvom svätom prijímaní u svojho bratranca a župana Trnavského samosprávneho kraja Jozefa Viskupiča. A ako ukazuje ním zverejnená fotografia na sociálnej sieti, opäť tam nikto nemá rúško. Áno, vyznelo by to hlúpo, keby počas takejto mimoriadnej chvíle mali na tvárach rúška, lenže… A opäť sme na začiatku. Čo nie je dovolená volovi, to je dovolené bohovi.

Krajčího mrzí, že Matovič bol na svadbe bez rúška

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info