HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Harabin nazval papagájom novinára, ktorý zverejnil fotografie, ktoré ho ukazujú ako sedí v krčme

Jablko nepadá ďaleko od stromu. Ani syn od Štefana Harabina. Foto / SITA

Podľa Harabina novinár Plus 7 dní zverejnil typickú mainstreamovú skorumpovanú “investigatívu“. Za posedávanie v pohostinstve sa bývalý minister neospravedlňuje. Ani náhodou. Novinára nazval papagájom.

Portál Plus 7 dní zverejnil 27. mája fotografie Štefana Harabina užívajúceho si príjemné chvíle v podniku s priateľmi. Novinár, ktorý článok napísal, to poňal investigatívne. Článok zahŕňa fotografie ako zo „sledovačky“ nejakého zločinca.

Štefan Harabin sa opäť predviedol. Ako zabávač národa by ale tentokrát moc nezabodoval

Autor článku napísal: „Hosťom ani personálu vôbec neprekážalo, že v tom čase ešte platili prísne protipandemické opatrenia. Tie zakazovali vysedávať v interiéri reštauračných zariadení.“

Štefana Harabina, zdá sa, článok vôbec netrápi. Z novinára, ktorý článok napísal, sa vysmial. Na svoj Facebook napísal: „Mainstreamový papagáj, Vlado Benko jr, zverejnil typickú mainstreamovú skorumpovanú “investigatívu”, ako Harabin sedel v podniku, hoci platia protipandemické opatrenia.“

„Zrejme mu ušlo, že ja na rozdiel od vládnej garnitúry tieto opatrenia neschvaľujem a od samého začiatku aktívne poukazujem na ich právnu nulitnosť. Logicky preto takými takzvanými vyhláškami sa neriadim a ani nemôžem riadiť,“ dodal bývalý minister spravodlivosti.

Harabin: To, čo sa udialo v centrále SIS, je šokujúce, nehorázne a škandalózne (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info