HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

U nás vakcína za babku. V Kanade deťom za zmrzlinu. Bez súhlasu rodičov. Píše Peter Weis.

Očkovanie experimentálnymi vakcínami proti COVID-19 prináša mnohé vážne nežiaduce účinky, ba aj smrť. Ilustračné foto / Pixabay

Právnik Peter Weis informuje, že v niektorých krajinách sveta sa môžu očkovať už 12-ročné deti dať. Dokonca bez súhlasu rodičov. V kampani ich štát a farmaceutické spoločnosti lákajú na zmrzlinu zadarmo. 

Čo je ešte horšie ako samotný fakt, že sa začínajú očkovať čoraz mladšie ročníky experimentálnymi vakcínami, ktorých riziká ešte nie sú náležite prebádané? Nemorálny marketing.

Gabriela Kajtárová z Markízy: Nedáš sa očkovať? Si vrchol sprostoty!

„Deti v Kanade sa vo veku od 12 rokov môžu nechať zaočkovať experimentálnou génovou terapiou aj bez súhlasu rodičov. Motivácia? Vakcína za zmrzlinu. U nás to bolo predbežne za babku, ak sa nemýlime,“ informuje právnik Peter Weis vo svojom blogu. „Čo dodať?“ pýta sa.

Weis pripojil k svojmu článku aj obrázok reklamného letáka, ktorý je súčasťou kampane v Kanade. Píše sa na ňom, že pre rodiny, ktoré na očkovanie prídu, je pripravená zmrzlina zadarmo a DJ. Na plagáte je napísané, že vakcína sa podáva už deťom od 12 rokov.

Právnik poskytol čitateľom aj linku na článok z kanadských novín Toronto Star pod názvom: „Potrebujú deti v Ontáriu vo veku 12 – 15 rokov súhlas rodiča, aby dostali vakcínu proti Covid-19? Závisí to od toho, kde žijete“. V článku sa okrem iného píše: „V stredu popoludní sa na ihrisko strednej školy Gordona A. Browna hrnuli desiatky detí, ktoré netrpezlivo očakávali prvú dávku vakcíny Pfizer. V Toronte deti vo veku 12 – 15 rokov nepotrebujú súhlas rodiča ani zákonného zástupcu, aby im umožnili dať sa očkovať.“

Weis varuje: Po vakcíne Pfizer je až 8-násobne vyššia šanca nákazy juhoafrickým variantom!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info