HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Kovid-idiotizmus v praxi: Aerolinka vyhodila z lietadla muža za to, že na sebe nemal rúško …počas jedenia! VIDEO

Fotokoláž: HD, Zdroj: SR Point YouTube

Doba, ktorú momentálne prežívame so sebou prináša skutočne zvláštne situácie; Príkladom môže byť muž z amerického Marylandu, ktorý bol vyhodený z lietadla. Dôvodom malo byť to, že nemal prekryté dýchacie cesty. Počas konzumácie jedla, presnejšie medzi jednotlivými sústami…

Ako informuje portál echo24 s odvolaním sa na pôvodnú správu baltimorskej televíznej stanice JWZ: „Americké aerolínie Southwest Airlines vylúčili z prepravy pasažiera potom, čo si sňal z tváre rúšku, aby mohol zjesť cukrovinkové pelendreky.

Letuška ho však upozornila, že musí mať nasadenú rúšku.“ Muž jej mal na to odpovedať: „Aha, asi ste si nevšimla, že niečo jem.“

Ženu na Ukrajine nevpustili bez rúška do obchodu. Manžel zobral sekeru a obchod rozmlátil! VIDEO

Vzápätí sa malo ozvať z reproduktorov interkomu strohé upozornenie: „Všetci čo jedia, musia mať medzi sústami nasadenú rúšku,“ uviedol Mandel pre televíziu WJZ.

Následne bolo lietadlo prisunuté späť k terminálu a Mandel bol vyprevadený von bezpečnostným tímom. Udalosť zachytila na videu ďalšia pasažierka letu, Stephanie Misiaszeková.

Ako ďalej informuje správa: „O novom pravidle sa Mandel dozvedel až dodatočne, keď sa chcel vedeniu Southwest Airlines posťažovať.

Občan šiel na úrad bez respirátora – napadol ho samotný policajný prezident! VIDEO

„Keby som o tom pravidle vedel vopred, rád by som mu vyhovel, ale ja som nič netušil.“ Povedal. Mandel dostal ponuku letieť do pôvodnej destinácie – Fort Lauderdale nasledujúci deň, vraj ale odmietol naďalej so spoločnosťou cestovať.

Hovorkyňa aeroliniek prehlásila, že aj napriek tomu, že spoločnosť „ľutuje všetky nepríjemnosti, o povinnosti si zakryť tvár sú cestujúci informovaní behom bookingu a check-inu a je zodpovednosťou pracovníkov zaistiť dodržiavanie federálnych pravidiel“.

 

 

 

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info