HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Ukrajinci vysmiali Zelenského, ktorý chce s Putinom rokovať vo Vatikáne. Prečo nie McDonald?

Vladimír Putin a Volodymyr Zelenskyj / Fotokoláž (via TASR)

„Zelenskyj nemôže Putinovi diktovať podmienky. Ak chce dialóg, mal by sa konečne vybrať do Moskvy,“ radí svojmu prezidentovi Ukrajinka Oxana Loginová. Uviedol Tsargrad.tv.

Čitatelia ukrajinských médií reagovali na ponuku prezidenta ich krajiny Volodymyra Zelenského prezidentovi Ruskej federácie Vladimírovi Putinovi. Ten navrhol, aby sa spolu stretli vo Vatikáne.

Mnohí obyvatelia Ukrajiny si uvedomili nezmyselnosť slov ich prezidenta. Našli sa i takí, ktorí si myslia, že „rovnaký úspech“ by mohol mať i návrh rokovať v priestoroch reštaurácie McDonald’s.

Zelenský sa chce s Putinom stretnúť vo Vatikáne, tam o ničom nevedia

„Čitatelia ukrajinských médií reagovali na želanie vyjadrené prezidentom ich krajiny Volodymyrom Zelenským stretnúť sa vo Vatikáne s ruským prezidentom Vladimírom Putinom. Mnoho z nich sa vysmievalo tak detinskému a neprofesionálnemu prístupu k medzinárodným záležitostiam,“ komentovala RIA Novosti.

Náš klaun sa už zrejme úplne zbláznil

„Prepáčte, možno som len prepočula? Zelenskyj najprv hovoril o ktorejkoľvek časti Donbasu? A zrazu Vatikán. Že by bol už i Vatikán súčasťou Donbasu? Niečo mi ušlo?“ Diví sa Dana Vinogradová.

Lavrov šokuje: USA odmietli ponuku Ruska na obnovenie vzťahov hneď po Bidenovom nástupe

Oxana Loginová k tomu dodala, že Zelenskyj nemôže Putinovi diktovať podmienky. „Ak chce dialóg, mal sa konečne vybrať do Moskvy,“ napísala.

  • „Prečo nie v McDonald´s?“ Zažartoval Anatolij Veretin.
  • „Páči sa mi, ako náš trpaslík už rozhodol o všetkom pre všetkých. Ale pýtam sa, vie sám Putin, že by mal okamžite letieť do Vatikánu?“ Spýtala sa posmešne Alexandra Panková.
  • „Náš klaun sa už zrejme úplne zbláznil!“ Myslí si Valér Kosetov.
  • „Drogová závislosť sa na ňom už zjavne prejavuje,“ doplnila diskutujúcich Marína Bojková.
V Antarktíde je miesta dosť

A celú diskusiu uzavrela ukrajinská novinárka Svetlana Kriuková na svojom účte v sociálnej sieti Telegram. „Zelenskyj už mohol Putina rovno pozvať na stretnutie na posvätnú horu Kailas, do rezidencie Dalajlámu alebo na jednu z prieskumných staníc v Antarktíde,“ napísala.

Je to dokázane! Soros financuje Radu Európy a zabezpečuje si tak vplyv a moc (Grégor Puppinck)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info