HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Matovič ako ho (ne)poznáme. Chameleón v ľudskej podobe. Len aby sa nezabudlo (VIDEO)

Dokedy tu bude ešte súčasná vládna koalícia predvádzať cirkus? Pýta sa Iza Bela aj celá opozícia. Fikcia / Fotomontáž (via Shutterstock, TASR)

Osobu Igora Matoviča netreba verejnosti vôbec predstavovať. V politike pôsobí už viac ako desať rokov. Niektoré jeho „výstrelky“ mu pripomenuli vo videu na facebookovom profile ľudia zo skupiny Matovičov cirkus.

S Igorom Matovičom si užili svoje najmä v poslanci vtedajších koalícií sediaci v parlamente. Andrej Danko vyhlásil, že Matovič ho pripravil o viac ako desať rokov života. Svojim oponentov vykričal skutočne všetko, čo len mohol. Doba sa otočila a odrazu je z vôle ľudu vo vláde aj Matovič, ba rok bol dokonca aj premiérom.

Po roku sa však pohneval viac ako 80 percent Slovákov vrátane koaličných partnerov. A tak musel podať demisiu. Symbolicky na 1. apríla zasadol v „novej“ vláde do kresla ministra financií. Správcovia facebookového profilu Matovičov cirkus mu však to, aký bol počas jeho pôsobenia v parlamente, a aké kroky, či skôr prešľapy, narobil keď bol premiérom, pripomenuli vo videu a v krátkom statuse aj odkazom:

„ANI NETREBA VYMÝŠĽAŤ KOMENTOVANIE VČERAJŠEJ ROŠÁDY VO VLÁDE…IGOROVE SLOVÁ SEDIA AKO RIŤ NA ŠERBEĽ“

Zabudol Igor Matovič ako sa v roku 2018 bil za predčasné voľby? TOTO mu to pripomenie (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info