fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Sharon Stone šokuje: Znásilnil ma môj starý otec, keď som bola ešte dieťa!

Sharon Stone / Twitter (@GallyonvVessem)

V rámci propagácie svojich nových knižných memoárov Krása druhého života Sharon Stone (63) šokuje čím ďalej tým viac. Najprv priznala pravdu o natáčaní slávnej filmovej scény, teraz zase tvrdí, že je obeťou sexuálneho násilia od svojho starého otca, informuje Blesk.

Hviezda erotického thrilleru Základný inštinkt teraz poodhalila ďalšiu časť knihy, v ktorej opisuje, ako boli ako malé spolu so sestrou Kelly (60) znásilňované vlastným dedkom! Clarenca Lawsona, dedka z matkinej strany, vraj s dievčatami zamykala do jednej miestnosti jeho vlastná žena, teda herečkina babička! Tam ich potom sexuálne obťažoval. A to od doby, kedy boli údajne ešte batoľatá.

Všetko skončilo jeho smrťou, keď Sharon mala štrnásť a jej sestra jedenásť rokov. „Bolo to bizarné, ale vtedy sme pochopili, že je koniec, a uľavilo sa nám,“ priznáva Sharon. Tá dokonca videla mŕtvolu deda a pichla do neho prstom, aby sa uistila, že je naozaj po smrti.

Nedávno herečka prezradila aj to, ako sa to vraj má s jej prsiami. Doteraz síce odmietala, že by niekedy podstúpila plastickú operáciu, teraz ale priznala, že keď si nechávala odoperovať nádor, prebudila sa s poprsím o číslo väčším. Ku zväčšeniu vraj malo dôjsť bez jej súhlasu a vedomia.

Sharon Stone vyhodili zo zoznamky. Neverili, že je to skutočne ona

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info