fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Hlina: Nastal čas platiť za to, že premiérska strana je schránková firma. Nastal čas vytrieť si budajkou podlahu

Nastal čas vytrieť si budajkou podlahu. Foto: facebook Alojza Hlinu

Alojz Hlina v najnovšom statuse na facebooku veľmi kriticky zhodnotil súčasnú politickú realitu. Draho za to vraj zaplatíme. Dovolili sme, že premiérska strana je schránková firma, ktorá ani tú schránku nemá označenú. Dovolili sme podvod na občanoch…“ píše Hlina.

Konečne sme vraj predbehli USA. Žiaľ ale len v paramteri mŕtvych na Covid na milión obyvateľov. Sme v prvej desiatke krajín sveta v počte obetí Covidu na milión obyvateľov.

  • Minuli sme už odhadom 300 mil. eur na pokusy s „atómovou bombou“ v podobe celoplošného testovania na vlastných občanoch.
  • Minuli sme ďalších 140 miliónov eur za Atg testy, no nekúpili sme vakcíny, keď sme mohli.
  • Máme asi najdlhšie zavreté školy na svete.
  • Máme najdlhšie zavreté celé segmenty hospodárstva v Európe/kultúra, cestovný ruch, gastro/.
  • Máme najtrvdšie opatrenia voči veriacim.
  • Máme jednu z najmenších pomocí postihnutým segmentom.
  • Máme tu vládu, ktorá nevládne, ale háda sa o tom, či odstupujúci premiér dostane trafiku, ochranku, bavoráčik a menovku na Úrade vlády.
  • Máme parlament, ktorý nezasadá.
  • Máme tu sexuálneho maniaka B. Kollára, ktorý sa už stáva kameňom uhoľným v každej vláde, dnes si to už preddohodol s Pellegrinim.

Nastal teda aj čas povytierať si “budajkou” podlahu. Ján Budaj to, podľa Hlinu, vďačne dovolí, ešte to obhajuje. Demokraciu si pretočil tak, že je zároveň členom dvoch strán.

Platíme za to, že sme to dovolili. Dovolili sme, že premiérska strana je schránková firma, ktorá ani tú schránku nemá označenú. Dovolili sme podvod na občanoch, keď si niekto zmenil názov na OĽANO, NOVA, KÚ, ZMENA ZDOLA, ale neurobili koalíciu. Smiali sme sa z poctivosti PS/SPOLU, ktorí to poctivo urobili.“

A draho vraj za to všetko zaplatíme. „Budajka, jeden zo symbolov Novembra 89, prestáva byť symbolom, stáva sa handrou, ktorou si majiteľ politickej eseročky vytiera podlahu. Smutné.“

Ak nedôjde k posunu smerom ku štvorkoalícii a výmene Matoviča, Remišová zajtra podá demisiu!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info