HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Odmietla som jeho perverzné návrhy, a teraz mi ide o život, hovorí Zsuzsová o Lipšicovi

Alena Zsuzsová a Daniel Lipšic / Fotokoláž (via TASR)

Obvinená Alena Zsuzsová, ktorá pred časom zamestnávala esemeskami polovicu parlamentu, poslala otvorený list prezidentke Zuzane Čaputovej. Šokujúce je, že v ňom opisuje obavy o život. Ako dôvody svojich obáv uviedla špeciálneho prokurátora Lipšica, informuje portál 1pluska.sk.

Zsuzsová napísala hneď dva listy. Ten prvý je okrem Čaputovej a Žilinku venovaný už bývalej ministerke spravodlivosti Márii Kolíkovej. A vedeniu Zboru väzenskej a justičnej stráže (ZVJS).

„Počas pobytu v Ústave na výkon väzby (ÚVV) Prešov neboli nikdy porušené moje práva a nebolo mi ani ublížené žiadnym príslušníkom ZVJS,“ napísala Zsuzsová 7. februára. S tým, že v zariadení na východe Slovenska nikdy nemala obavy o svoj život. Píše tiež, že nikdy nemala žiaden dôvod na sťažnosť a kvalitná je podľa nej aj zdravotná starostlivosť.

V druhom liste, adresovanom okrem vyššie spomínaných osôb aj predsedovi parlamentu Borisovi Kollárovi, Zsuzsová už taká nadšená nie je. „Z dôvodu, že bol do funkcie špeciálneho prokurátora zvolený Lipšic, mám obavu o svoje zdravie a život, ako aj o zdravie a život mojich blízkych,“ napísala.

Sexuálny úchyl, Multitrtko či Psychopatovič. Publicista Murín si nedal servítku pred ústa

Podľa najznámejšej slovenskej volavky ju má špeciálny prokurátor nenávidieť. „Lipšic ma nenávidí preto, že mi naletel´ na Facebooku, že som jeho perverzné návrhy odmietla, a že sa to v rokoch 2013 a 2019 zverejnilo.“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info