fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Biden, Čaputová, ale i britská kráľovná Alžbeta II sú cvičené opičky Sorosa, tvrdí Harabin

Podľa Štefana Harabina je prezidentka Zuzana Čaputová iba cvičenou opičkou amerického miliardára Gerogea Sorosa.

A je to tu opäť. Soros. Americký miliardár maďarského pôvodu je často používaný v slovníku Roberta Fica. Aj Štefana Harabina, ktorý ho použil aj v najnovšom statuse na sociálnej sieti.

Slováci si už zvykajú na to, že mnohé u nás môže najmä miliardár George Soros. Toho v statuse na sociálnej sieti ohľadom očkovania pred novinármi spomína aj exminister spravodlivosti a expredseda najvyššieho súdu Štefan Harabin.

„To, že Biden, Čaputová, ale i britská kráľovná Alžbeta II sú cvičené opičky Soroša, verejne obnažil slniečkarsky novinár,“ konštatuje Harabin v úvode statusu.

„Spomínaní novinár položil totiž Putinovi zjavne záludno-zákernú otázku v znení: …prečo sa dal zaočkovať v súkromí neznámou vakcínou? Otázka sa nesporne týkala jeho osobného zdravia a Putin pritom s chladnou hlavou a kultivovanou odpoveďou vysvetlil: „Preto, lebo nechce byť opica. Slniečkarsky novinár tak nechtiac v plnej nahote odhalil tých, ktorí úmyselne zo zištných a korupčných dôvodov si verejne dali vakcínu, teda Bidena, Čaputovej a britskej kráľovnej Alžbety II., len a výlučne už dávno predtým iným spôsobom otestované marionetky Sorosa,“ končí svoj krátky status Štefan Harabin.

Harabin: „Kotleba je agentom Sorosa a CIA. Máme na to dôkazy – Čaputovú“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info