fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Amerika a celý západ sa so svojimi sankciami už nevedeli vtrepať do kože, tvrdí Karasian

Medzi Ruskom a Čínou začala spolupráca vo viacerých oblastiach. Zdroj: FB / Ivan Karasian

Napätú situáciu medzi USA a Ruskom, ktorú svojím nešťastným vyjadrením o vrahovi a zabijakovi eskaloval práve americký prezident, sledujú aj Slováci. Jedným z nich je Ivan Karasian. Na sociálnej sieti napísal, čo si o celej situácii myslí.

S istou dávkou preháňania sa dá povedať, že ak by ruský prezident Putin nezachoval chladnú hlavu, vo svete by sa opäť rozbehla minimálne studená vojna. Ivan Karasian v statuse Američanom pripomína, že okrem Ruska majú za nepriateľa aj Číňanov, ktorí sa vo viacerých odvetviach spojili práve s Rusmi.

Vďaka Rusku a Číne je mapa sveta dávno prekreslená v neprospech USA a celého západu

„Amerike pod novým vedením to stále dajako neprišlo do hlavy, že máme už 21. storočie a mapa sveta je vďaka Rusku a Čine dávno prekreslená v neprospech USA a celého západu kompletne,“ píše Karasian. Dodáva, že vytvorenie dajakej úžasnej vojenskej aliancie Ruska a Činy (pripadne Iránu a ešte možno…) je na spadnutie.

„USA sa nevedia vyrovnať s tým, že Čína si doslova a do písmena vojensky pozametala okolo svojho územia. To znamená, že americké lode sa už nemôžu iba tak beztrestne prechádzať po tomto regióne,“ konštatuje Karasiam, podľa ktorého je jedno nemenné: „Čínske loďstvo je už v tomto čase početnejšie a čiastočne silnejšie než to americké. A toto v USA nevedia prehltnúť. O kvalite ruských zbraní netreba ani písať.“

Veľavravné sú podľa neho aj Putinove slová. „Vytvorili sme také druhy zbraní, aby potencionálneho nepriateľa ani nenapadlo s nami bojovať! (Približný citát). Takže karta sa nám obrátila. Teraz začali, áno práve začali, Rusko a Čina vytláčať USA z teritórií, kde títo studeno- vojnový zadubenci nemajú čo robiť,“ píše Karasian.

Podľa neho sa práve teraz začala úžasná vojenská, ekonomická i kultúrna spolupráca medzi Ruskom a Čínou. „Bolo už načase, lebo Amerika a celý západ sa so svojimi sankciami nevedeli vtrepať do kože. Dedko senilko Biden. Palica má dva konce,“ končí status Ivan Karasian.

Hrozí vojna! Senilný ded Biden sa zbláznil a urazil ruský národ, tvrdí Blaha

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info