fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Blaha: V Slovenskom Matrixe sa rúca program, už nedokáže umlčať zdravý rozum

Ľuboš Blaha, fotokoláž (via Facebook self)

Revolúciou na slovenský spôsob je v týchto dňoch hovoriť či písať pravdu. Manipulácia zlyháva v priamom prenose. To odkazuje parafrázovaný obsah najnovšieho statusu Ľuboša Blahu.

Ľuboš Blaha sa na sociálnej sieti neváha priznať, že politickou inšpiráciou je mu bežný človek. „Čítam si vaše príspevky a hoci nie vždy môžem reagovať, veľmi ma inšpirujete a vy to viete.“

Porážka mainstreamu

Reprofoto FB (@Ľuboš Blaha)

„Dosiahli sme silu média – porážame tie ich skorumpované redakcie a práve z toho sú v korporáte takí nervózni.  Za toto všetko patrí vďaka vám – zdieľate, komentujete, lajkujete. Liberálna kaviareň je z vás na prášky – sto tisíc, uf, nejedno slniečko dnes pukne od jedu.“ Píše sebe vlastnou iróniou Ľuboš Blaha.

Blaha: Čaputová si predvolala do paláca Matoviča, aby mu odovzdala odkaz USA, že má odísť!

Útoky propagandy

Blahovi je jasné to, čo sa ešte zintenzívni: „Budú nás ďalej obviňovať, že sme extrémisti, konšpirátori, komunisti a neviem, čo všetko. A to len preto, že máme našu vlastnú pravdu. Že bojujeme za pracujúcich ľudí, milujeme Slovensko a nechceme americké vojny.

Nenávidia nás preto, že sa nebojíme používať zdravý rozum. Preto, že odmietame korporátnu propagandu a hovoríme to, čo si ľudia na Slovensku myslia – bez servítky a na rovinu.“

Slovenský Matrix

„Sme to, čo vo filme Matrix nazvali – chyba v systéme. Chceli by sa nás zbaviť, no my namiesto toho rastieme. Musí bolieť.,“ pokračuje Ľuboš Blaha.

Slovensko je v totálnom rozvrate a Matovič a jeho vláda sú na odstrel, konštatuje Blaha

Blaha knokautuje

„Len pripomeniem, že oligarchické médiá tu rok kryli gaunera Matoviča a kvôli tomu pomrelo takmer 9 tisíc ľudí. My sme o ňom od prvej minúty hovorili pravdu. Tak kto je tu ten extrémista?“ pýta sa Blaha.

A na adresu tých, ktorí sa vzbúrili mediálnemu tlaku ešte píše: „Čím viac ľudí na Slovensku bude takých ako vy, tým slobodnejšia bude naša vlasť. Netreba veľa – stačí hovoriť pravdu. Ako povedal George Orwell, hovoriť pravdu v čase všeobecného klamu je revolučný čin.“

Blaha: Slovensko dnes potrebuje silného lídra a nie polovičného psychopata

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info