fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Slovenská vláda vedie hybridnú vojnu proti vlastným obyvateľom a iba šíri strach a teror

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Hnutie zvrchovaného a prosperujúceho Slovenska varuje, že svetové elity vedú prostredníctvom covid pandémie hybridnú vojnu proti vlastným obyvateľom. Jej cieľom má byť zníženie populácie, ovládnutie zbytku občanov a zavedenie fašistického Nového svetového poriadku. Slovensko bolo podľa hnutia vybrané ako „pokusné laboratórium“, v ktorom sa Matovičova vláda snaží prostredníctvom strachu totálne ovládnuť obyvateľov.

Hnutie zvrchovaného a prosperujúceho Slovenska (HZaPS) vyzýva všetkých občanov Slovenskej republiky, aby sa prebudili, kým ešte nie je neskoro! Podľa hnutia totiž svetové elity vyhlásili hybridnú vojnu proti obyvateľstvu vlastných krajín. „Rozpútanie takzvanej pandémie COVID-19 je iba zámienkou ako šírením strachu zo smrti zaviesť celosvetovú fašistickú diktatúru,“ varuje hnutie vo svojej výzve.

Konkrétne na Slovensku podľa hnutia „ktosi“ doslova ako v pokusnom laboratóriu skúša ako pomocou rastúceho strachu dostať pod úplnú kontrolu takmer všetko obyvateľstvo krajiny. Čoho dôkazom je poslušná účasť väčšiny ľudí na pravidelnom celoplošnom testovaní.

Šokujúca správa: Slovensko vraj rokuje o európskom superštáte! Hrozí naša likvidácia?

„Zločincov, ktorí teraz stoja na čele štátu, zjavne nezastaví ani rastúci počet mŕtvych. Ako občania sme zatiaľ žiaľ celkom zlyhali a nechali sa zastrašiť. Týka sa to bohužiaľ aj učiteľov, ktorý by mali vychovávať naše budúce hrdé generácie. Dokedy ešte budete umožňovať zločincom ničiť vaše zdravie?“ Pýta sa hnutie vo svojej výzve.

Zároveň ale verí, že Slovensko je „krajina spiacich hrdinov“. A že čas zločincov sa pomaly napĺňa. Hnutie sa preto snaží vytvoriť neformálnu platformu pre spojenie obrodných pronárodných síl. „Prvoradou úlohou novej vládnej garnitúry musí byť zrušenie všetkých nedemokratických právnych úprav a rozpustenie inštitúcií, ktoré sú nástrojom nastoľovania nebezpečnej totality a likvidácie právneho demokratického štátu!“ Hovorí manifest hnutia.

Konečným cieľom nevyhnutnej zmeny je podľa hnutia zvrchovaná spoločnosť bez vykorisťovania človeka človekom založená na morálke a ľudskej dôstojnosti.

Vojaci v uliciach! Vláda chce krajinu uzavrieť od budúceho týždňa a vynútiť si to armádou

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info