HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Gustáv Murín: „O čom to tára tá SaS–pani?“

G. Murín

Spisovateľ Gusto Murín upozorňuje, že nápad Richarda Sulík a tým, že by zastúpil ministra zdravotníctva je len ďalšia udička na voličov. Pripomína aj kauzu „Sasanka“, kedy Sulík „posluhoval“ Kočnerovi.

Sulík: Viniť ma so smrti tisícok ľudí, to je už silná káva

„Sulík a jeho klony,“ nazval svoj príspevok na sociálnej sieti spisovateľ. „Pochopiteľne, že je nemožné uveriť, že by to tento pán myslel vážne s tým, že chce na ministerstve zdravotníctva nahradiť Krajčího. To je len ďalšia udička, pri vedomí, že mu to Psychopatovič nemôže schváliť, na naivných voličov,“ myslí si Murín.

Následne približuje verejnosti zážitok so soboty, kedy si vypočul reláciu Sobotné dialógy. „…Za úslužnej asistencie redaktorky sme sa dozvedeli od jeho adlátusky, Anny Zemanovej, šéfky poslaneckého klubu SAS-aniek („Sasanka“ je názov škandálu, kde vyšlo na povrch, ako Sulík z pozície predsedu NR SR posluhoval Kočnerovi pri ovládaní parlamentu?!), že tú fantazmagóriu myslel Sulík „úprimne“, lebo on je „skvelý manažér“,“ krúti hlavou Murín.

Pani poslankyňa Zemanová nešetrila slovami chvály na Sulíka aj súčasnú vládu. „A keď si redaktorka trúfla zopakovať otázku, či to naozaj myslel vážne, dozvedeli sme sa od pani Zemanovej, akú oni majú „skvelú koalíciu“ a v akom biednom stave zdedili justíciu, takže (citujem) „dnes je množstvo prokurátorov v base“???! Ja si akosi neviem spomenúť na to množstvo,“ rozmýšľa spisovateľ. „To je totiž viac ako jeden, ale skôr tak desať a viac. Takže o čom to tárala tá SAS-pani?“ pýta sa na záver.

Prečo Krajčí zostáva ministrom?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info