Matovič vinný či nevinný?! (Slavěna Vorobelová)
26 | 02 | 2021 I Slavěna Vorobelová

V posledných dňoch sa do príbehu strašenia covidom-19 a štvania obyvateľstva proti Ruskej federácii pridal prvok s názvom vakcína - Sputnik V. Pre racionálne zmýšľajúcich vakcína proti covidu bez národnosti a pre nepríčetných geopolitická zbraň putinizmu.


Preložené do slovenčiny, pre bežného občana je to jedno z riešení ako sa konečne vymaniť z tejto covidovej šlamastiky. Tú druhú skupinku komentovať nebudem, nakoľko už sa to nedá slušne. V krátkosti si porovnajme dva sledy udalosti ohľadom vakcíny Pfizer a Sputnik V.


Vakcína Pfizer-BioNTech COVID-19 (ďalej len Pfizer) - jediná záchrana pred „hnusobou“, ktorá má tu božskú silu ako sa vrátiť späť k bežnému životu, masívne podporená vládnymi predstaviteľmi, prezidentkou a určitou skupinkou okolo Krčméryho, ktorí sa nechali teatrálne očkovať pred kamerami. Dokonca Jarčuškova neziskovka je priamo financovaná aj Pfizerom. Aká to len náhoda, ale určite z konšpiračnej roviny, lebo však dôkazy sú a tie dnes zrazu nestačia.


To, že sa jedná o experimentálnu vakcínu, ktorá nebola dostatočne klinicky otestovaná a nikto to ani nepopiera, už vieme. Predsa to priznal aj samotný výrobca a priznali to aj jeho lobisti, ktorí sa nás snažili presvedčiť, že výrobca nemôže niesť akékoľvek následky za akékoľvek vedľajšie účinky vrátane smrti, spôsobené jeho výrobkom a že bude správne, ak odškodňovanie pôjde na plecia štátu a daňových poplatníkov. Z pohľadu výrobcu bezrizikový obchod. Zhrňme si to. Experimentálna vakcína.


Šokujúca správa: Slovensko vraj rokuje o európskom superštáte! Hrozí naša likvidácia?
O spoločnom európskom superštáte sa síce medzi politikmi napriek úniou hovorí už hodnú chvíľu, no zdá sa, že poza chrbát občanov. Tvrdí to poľská televízna stanica. Čítať ďalej
26 | 02 | 2021 | Jozef Uhlárik

Masívna podpora mainstreamových médií, provládnych politických špičiek, Krčméryho kasty odborníkov a nepriama reklamná kampaň z peňazí daňových poplatníkov. A to najdôležitejšie, že tejto vakcíny sa bežné obyvateľstvo bojí viac ako samotného vírusu a ľahko sa chytí do sietí zmätočných informácií. Lekárska vedecká obec odporúča vakcínu Gamaleya Research, Sputnik V.


Jedná sa o vakcínu, ktorou Ruská federácia začala očkovať svoje obyvateľstvo skôr ako bola k dispozícii vakcína Pfizer. Náš pandemický generálny štáb na to nereagoval, ignoroval existenciu tejto vakcíny, ani žiadna kampaň z jeho strany na podporu tejto vakcíny neprebiehala. Asi to bude tým, že Gamaleya neposiela sponzorské Jarčuškovej neziskovke, ale to je len môj pohľad na vec. Tiež sa jedná stále len o experimentálnu vakcínu.


Po ohlásení snahy o obstaranie Sputnika V zo strany Matoviča sa aktivovali západní agenti zo strany Za ľudí a vyhlásili o Sputniku V, že sa jedná o geopolitickú zbraň Ruska a je neprípustné, aby sa táto vakcína podávala ktorýmkoľvek slovenským občanom (táto strana získala vo voľbách 166 325 hlasov).


Vojaci v uliciach! Vláda chce krajinu uzavrieť od budúceho týždňa a vynútiť si to armádou
Vláda zvažuje od budúceho týždňa sprísniť lockdown. Dodržiavanie opatrení by v uliciach vraj mohli kontrolovať vojaci. Vypnú sa vraj mnohé fabriky, predajne okrem nevyhnutných, aj školy. Trvať by mohol 2 - 3 týždne, informuje pravda.sk. Bližšie... Čítať ďalej
26 | 02 | 2021 | Michal Filek

Podporne sa k Sputniku V vyjadrili opoziční predstavitelia a Matovič. Neutrálne, resp. zdržanlivo sa vyjadrili provládni politici i prezidentka. Tu treba vziať do úvahy aj to, že vedeli, aký obrovský odpor obyvateľstva sa spustil voči Remišovej.


Opoziční predstavitelia poukazujú na to, že aj keď sa jedná o experimentálnu vakcínu, tak by sa ľuďom nemalo brániť, aby sa rozhodli slobodne a teda na vlastné riziko, čím sa dajú alebo nedajú zaočkovať. Ďalej opozícia s odvolaním sa na priateľské vzťahy s Ruskom poukazujú na to, že Matovič bohapusto klamal a ruská strana neeviduje žiadny oficiálny záujem zo strany Slovenskej republiky o nákup vakcíny Sputnik V.


Táto vychádza aj cenovo najlepšie a objednalo si ju už množstvo štátov sveta. Zhrňme si to. Experimentálna vakcína. Bez podpory mainstreamových médií, údajná geopolitická zbraň Ruska. Podpora Matoviča a opozičných politických špičiek. A to najdôležitejšie, že obyvateľstvo javí veľkú dôveru voči tejto vakcíne. Lekárska vedecká obec ju odporúča.


„Ivermectin zachránil už milióny životov a mal by sa používať aj u nás!“ Tvrdí doktor Török
Slovensko v boji s Covidom stále ťahá za ten najkratší koniec a liečba Ivermectinom je iba „v plienkach“, no doslova šokujúce slová doktora Pavla Töröka naznačujú, že by sa to malo urýchlene zmeniť. Čítať ďalej
24 | 02 | 2021 | Jozef Uhlárik

Podozrivé je to, že tí, ktorí sa tak vehementne bili do pŕs za experimentálnu vakcínu Pfizer, teraz varovne ukazujú prstom na vakcínu Sputnik V s odôvodnením, že sa jedná o experimentálnu vakcínu. Nikto sa tu nesnaží ruského výrobcu Gamaleya zbaviť rizika z vedľajších účinkov spôsobených ich vakcínou, tak ako tomu je v prípade vakcíny od výrobcu Pzifer-BioNTech.


Obyvateľstvo sa v prípade ruskej vakcíny postavilo na odpor voči vyfabrikovaným dezinformáciám a politickej blokáde narozdiel od americko-nemeckej vakcíny, ktorej sa boja a podliehajú dezinformáciám. O vakcíne Astrazeneca sa ani nemá zmysel vyjadrovať, tej sa bojí snáď aj samotný výrobca (srandujem).


P.S.: Čo sa týka nasadenia lieku Ivermektín, tak očakávam, že generálna prokuratúra začne trestné stíhanie voči páchateľom, ktorí blokovali a bránili prístupu obyvateľstva k tomuto lieku niekoľko mesiacov. Pretože dôležitá je včasná liečba a nie vyplakávanie nad počtom obetí. Rovnako tak by sa malo vyšetriť, prečo vláda doteraz nezabezpečila vakcínu Sputnik V, ktorá bola na trhu ako prvá! Niekto by mal totižto niesť následky za to, v akom stave sa momentálne nachádza Slovensko!


Matovič je nespôsobilý na funkciu premiéra, tvrdí Jozef Banáš
Slovensko má v týchto neľahkých dňoch dva kľúčové problémy. Jedným je samotný Covid-19 a tým druhým je Matovič. Zdá sa mi, že ten druhý je väčší, píše vo svojom statuse na Facebooku Jozef Banáš. Čítať ďalej
26 | 02 | 2021 | Imrich Kovačič