HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER NÁZORY

Ide to aj bez Matoviča. Sulík ďakuje Hegerovi za profesionálne vedenie vlády.

Richard Sulík a Igor Matovič / Fotokoláž (via TASR)

Igor Matovič trucuje, a preto neviedol dnešné rokovanie vlády. To bola asi chyba, ukázalo sa totiž, že to ide aj bez neho a možno aj lepšie. Napovedá tomu status Sulíka, ktorý okázalo ďakuje Hegerovi za vedenie vlády.

Druhou zaujímavosťou príspevku Richarda Sulíka je chválenie sa, že vybavil dnes na vláde otvorenie záhradkárskych potrieb. Toto však vyvolalo prinajmenšom dvihnuté obočia, ak máme súdiť podľa komentárov. Viacerí diskutujúci sa pýtajú, na čo sú komu záhradníctva vo februári. Jedna diskutujúca poznamenáva: Opravovňa bicyklov v decembri, záhradkárstvo vo februári, čo bude ďalej?

Matovič sa bojí Sulíka, ktorý má vraj sľúbenú polovicu poslancov Za ľudí a mohol by položiť vládu

„Už v minulosti sme avizovali, že nepodporíme ďalšie celoslovenské testovanie a toto slovo sme dodržali. Testovať je potrebné v ohniskách. Avšak tie ohniská sú definované tak široko, že aj tak sa bude testovať cca. trištvrte Slovenska,“ informuje ďalej Sulík a dodáva, že za takéto opatrenia s ministrom Korčokom nehlasovali.

„Do škôl sa bude môcť ísť dobrovoľne, takže Braňo Gröhling hlasoval za uznesenie, keďže už dlhodobo apelujeme na to, aby sa deti mohli vrátiť k vzdelávaniu v školách,“ píše na záver líder SaS a dodáva: „Ďakujem Edovi Hegerovi za profesionálne vedenie vlády.“

Igor Matovič by asi nemal iných členov vlády púšťať ku kormidlu. Riskuje totiž, že si všetci naplno uvedomia, že aj bez neho to funguje; a možno aj lepšie.

Prokurátor preveruje Sulíkov nákup testov. Môže skutočne za smrť tisícov ľudí?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info