fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Wanda Hrycová je Covid pozitívna. Po niekoľkých negatívnych Ag testoch

Wanda Hrycová (Facebook)
Wanda Hrycová (Facebook)

„Akýkoľvek papier z antigénového testovania je len zdrap papiera!“ Varuje dcéra Andyho Hryca. Wanda je pozitívna a už 5 dní sa pasuje s nákazou. Post na sociálnej sieti napísala preto, aby boli ľudia opatrní, testy sú totiž nespoľahlivé.

„Po piatich dňoch a cca 90 prespatých hodinách som späť medzi živými….,“ začína svoj príspevok producentka. „Zaľahla som s bolesťou hlavy a celého tela presne jeden deň po obdržaní negatívneho výsledku z celoplošného AG skríningu. Následne som si urobila ešte ďalšie dva AG testy, aj tie boli negatívne,“ informuje Hrycová.

Hryc je kvôli leukémii výrazne vychudnutý, ale aspoň má chuť do života, tvrdí dcéra

„Dnes mi prišiel výsledok PCR testu. Som pozitívna,“ píše ďalej. „Tento post nemá za cieľ nikoho hejtovať. Tento post má len upozorniť, že akýkoľvek papier z AG testovania, ktorý tvrdí, že ste negatívny/a, je len zdrap papiera, ktorý nepotvrdzuje vôbec nič. PROSÍM CHRÁŇTE SEBA a svojich BLÍZKYCH,“ ukončuje svoj príspevok producentka.

Wanda Hrycová sa snažila ostať zdravá z celých síl, pretože jej otec, herec Andy Hryc bojuje už niekoľko mesiacov s vážnou chorobu a akýkoľvek priťažujúci faktor by mohol mať fatálne následky.

Andrej Hryc na Netflixe? Aj s leukémiou si zahrá v najdrahšom seriáli slovenskej kinematografie

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info