fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Belousovová: Vírus mal asi za cieľ zbaviť sa starých a chorých, aby sa odľahčili sociálne systémy

Podľa Anny Belousovovej sme už s ruským Sputnikom mohli dávno očkovať. Fotokoláž (via Facebook - self)

Národniarka sa opäť obula do vlády Igora Matoviča. Podľa nej, napriek tomu, že o účinkoch Ivermektínu pri liečbe koronavirusu sa hovorí už rok, naša vláda ho tajila. „Tento a iné lacné lieky zatĺkali a liečenie nimi vyhlasovali za konšpirácie a fejky a lekárov, ktorí ich používali za šarlatánov!“ napísala. Prečo? Pretože sú lacné, myslí si.

„O účinkoch Ivermektínu pri liečbe koronavirusu sa hovorí už približne rok!“ napísala v úvode statusu na sociálnej sieti politička. „Rok celý svet sedí doma, ľudia sú pravidelne strašení, podrobovaní ako v prípade Slovenska celoplošným testovaniam a doslova šikanovaniu zo strany štátu. Pre pár vyvolených sa Slovensko stalo laboratóriom a občania pokusnými myšami,“ pripomína Belousovová, čo sa dialo.

Anna Belousovová: Matovič je arogantné hovädo a zbohatlík

Národniarka si myslí, že liek na koronu sa u nás tajil a informáciu vypustili až teraz preto, že celý svet už o tom hovorí a už to nevedia utajiť. A pýta sa: „PREČO tento a iné lacné lieky zatĺkali a liečenie nimi vyhlasovali za konšpirácie a fejky a lekárov, ktorí ich používali za šarlatánov?! No práve preto, lebo sú LACNÉ! Cena Ivermectinu je niekoľko desiatok centov!!!“ hnevá sa politička.

„Takže na tom by sa farmafirmy a politici tak nenapakovali ako na testovaní a drahých, hoci neúčinných liekoch,“ myslí si. „Svet naozaj zachvátila PANDÉMIA, ale pandémia KORUPCIE. A táto pandémia nás stála v našom prípade tisícky ľudských životov,“ doplnila Belousovová ešte.

Bývalá podpredsedníčka SNS je presvedčená o korupčnom správaní našich politikov, „stovky miliónov eur išli do vrecák špinavcov, ktorí sa nerozpakovali robiť biznis na úkor zdravia a životov bezbranných, chorých a starých ľudí. Toto je asi najšpinavejší spôsob získavania peňazí. Správanie politických elít len bohužiaľ potvrdzuje môj názor, ktorý som vyslovila na začiatku pandémie, že celý tento vírus mal asi cieľ zbaviť sa tých najbezbrannejších – starých a chorých- aby sa „odľahčili“ sociálne systémy,“ vyslovuje teóriu na záver Belousovová. „Ako by sme sa presunuli do minulosti spred vyše 70 rokov…“ zakončila.

„Keby som vedela, čo bude Matovič stvárať, strelila by som mu vtedy rovno dvakrát,“ píše Belousovová

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info