HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Uhrík: Európski liberáli milujú Navaľného, aj keď v minulosti v reklame zastrelil moslima

Facebook Milan Uhrík

Europoslanec ĽSNS Milan Uhrík odmietol v Európskom parlamente hlasovať za rezolúciu odsudzujúcu Rusko za zatknutie miestneho opozičníka Alexeja Navaľného, pretože ide o nátlak a znemožnenie hospodárskej spolupráce. Informuje o tom v statuse na sociálnej sieti.

„Západní progresívci milujú Navaľného. Zrazu im nevadí ani to, že v minulosti mal reklamu, v ktorej zastrelil moslima,“ píše europoslanec.

Uhrík hovorí, že nehlasoval za pokarhanie Ruska kvôli Navaľnému, pretože cieľom uznesenia nebolo podporiť ruskú občiansku spoločnosť, ale bolo „v prospech geopolitických záujmov na destabilizovanie a rozvrátenie Ruska a jeho podriadenie sa v mocenskom zápase veľmocí“.

„Niektorí novinári sa stanú nedotknuteľní nadľudia,“ perlí Milan Uhrík

„Kde sú tie časy, keď Navaľnyj vo svojej reklame pištoľou zastrelil moslima v rámci jeho snahy o väčšiu legalizáciu zbraní? Skúsil by takúto reklamu spraviť niekto z vás, hneď by bol ľudskoprávnymi mimovládkami označený za hnusného xenofóba, a v živote by sa zo zlej povesti už nevyhrabal! Ale pokiaľ je to prisluhovač cudzej moci, tak všetko sa zrazu prepáči. Tu krásne vidno, ako funguje nechutný dvojaký meter západu a falošných humanistov,“ tvrdí Uhrík.

Uhrík a Mazurek končia vo vedení ĽSNS: Kritizujú nové stanovy a naznačujú rozkol v strane

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info