fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Dominika Gottová bez servítky: Ivana mi nebude nič diktovať!

Dominika & Ivana Gottové / Facebook (Zrnka moudrosti ღ)

Vzťahy v rodine Gottovcov sú aj naďalej veľmi komplikované, čo platí predovšetkým kvôli sporu medzi vdovou Ivanou a najstaršou spevákovou dcérou Dominikou. Práve druhá menovaná teraz vystúpila s ďalším ostrým vyhlásením, píše portál Stars24.

V deň, kedy Ivana Gottová oslavovala 45. narodeniny, sa k jej krokom vo vyhlásení vyjadrila Dominika Gottová. Vdova jej údajne cez svojich kamarátov posiela inštrukcie, ako sa má správať a ctiť odkaz legendárneho speváka Karla Gotta († 80).

„Cez speváčku Ilonu Csákovú mi napr. odkázala, že mi chce pomôcť finančne i pracovne pomôcť, ale za podmienky, že prestanem komunikovať s niekoľkými ľuďmi vo svojom okolí – mojimi blízkymi kamarátmi, ktorí mi neskutočne pomáhajú a bez ktorých by som padla na dno,“ uviedla najstaršia dcéra slávneho umelca.

Karel Gott (†80): Katastrofa, vyčítali mu ľudia pred rokmi!

Gottová na túto výzvu nemieni pristúpiť. „Je úplne mojou vecou, ​​s kým komunikujem a nehodlám sa, ako ostatní členovia rodiny, podriaďovať diktátu pani Gottovej, ako som už opísala vo svojej knihe Posledné roky s Karlom,“ konštatovala.

„Ockov odkaz si pripomínam každý deň, tento rok ma, ak situácia okolo koronavírusy dovolí, čaká účasť na niekoľkých spomienkových akciách a práca na ďalšej knihe,“ dodala Gottová.

Karel Gott dlhoval Leošovi Marešovi službičku a oplatil ju majstrovským spôsobom

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info