Často nevypovedané vlastnosti, ktoré muži u žien veľmi ocenia
20 | 01 | 2021 I Timotej Dudka

Snáď každý človek má potrebu s niekým zdieľať svoj život, deliť sa o svoje úspechy, riešiť vlastné prehry. A každý má svoje priority, aké by mal náprotivok spĺňať. Niektoré sa omieľajú stále dokola, iné sú počuť málokedy. Čo by podľa mužov mala spĺňať ideálny partnerka? Máloktorý vám to povie nahlas, píše portál Novinky.cz.
Takmer každý vzťah začína s nadmierou vášne. Jeden druhého skúmame mentálne, fyzicky i emocionálne. Prežívame chvíle plné eufórie a potešenia. V určitej fáze sa to ale trochu zmení a začnú sa objavovať skutočnosti, ktoré začnú formovať budúci vzťah.

Ako totiž vzťah postupuje, začínajú muži aj ženy u toho druhého dôslednejšie hľadať vlastnosti, aké by mal mať náprotivok, s ktorým chcú vybudovať vzťah založený na skutočnej láske. Zatiaľ čo mnohé črty muži aj ženy s radosťou oznamujú, sú aj také, s ktorými sa nie každý zverí. Aj keď ich obzvlášť páni málokedy povedia nahlas, napriek tomu práve po nich u svojej partnerky veľmi túžia.


Ako spoznáte, že máte kvalitný sexuálny život
Spokojný sexuálny život a intimita hrajú v dlhodobom vzťahu zásadnú úlohu. Odborníčka na vzťahy Lori Bizzocová ponúka šesť ukazovateľov, ktoré odhalia skutočnú pravdu o kvalitného vášho sexuálneho života, píše portál... Čítať ďalej
19 | 01 | 2021 | Timotej DudkaPartnerka s vlastnou identitou
Jedna z vecí, ktorá sa deje v mnohých vzťahoch, je snaha potešiť toho druhého. Čo nie je nič zlého, aspoň do chvíle, kedy sa vzdáte samých seba a vlastných potrieb v prospech druhého. Aj preto muži tajne túžia po partnerke, ktorá ich bude milovať, ale nikdy nezmení "samú seba".

Partnerka s vlastnou motiváciou 
Problémy vo vzťahu často vznikajú vtedy, ak jeden z partnerov stráca motiváciu pre niečo, čo chcel dokázať. Spočiatku to môže byť aj pre druhého partnera lichotivé, že sa na neho neustále druhý spolieha. Lenže byť neustále oporou a hnacím motorom niekoho iného môže byť po čase dosť frustrujúce. A nakoniec to môže vzťah aj úplne zničiť, uvádza na svojich stránkach vzťahová terapeutka Lisa Rabinowitzová.

Pokiaľ bude v niečom žiadať podporu partnera, ale v základe bude sama svojou vlastnú motiváciou pre vlastný život, bude to veľké pozitívum, ktoré do vzťahu môže žena dať.


Nová forma slasti, alebo Naučte sa odďaľovať orgazmus
Väčšina žien si myslí, že intenzívny a vzrušujúci sexuálny zážitok prichádza ruka v ruke s orgazmom. Sexuálni odborníci ale naznačujú, že kľúčom k skvelému sexu je naopak odďaľovanie orgazmu. Tento stav sa nazýva edging a so ženským telom dokáže... Čítať ďalej
18 | 01 | 2021 | Timotej Dudka

Partnerka, ktorá zdieľa mužove ciele a sny
V počiatku vzťahu rada ľudí v opojení vášne rada súhlasí s cieľmi svojho náprotivku. Alebo to aspoň tvrdí. Po precitnutí z prvotnej zaľúbenej fázy sa ale môže stať, že jeden z páru naraz túži po niečom trochu inom. To ale môže druhého zraniť.

Každý muž od začiatku vzťahu túži po partnerke, ktorá bude vo svojich želaniach a snoch úprimná. A rovnako tak bude podporovať a tolerovať priania a sny svojho partnera a nikdy nezaspí na vysnívanom obláčiku, ale bude stále chcieť niečo nové, lepšie, krajšie.


Partnerka, ktorá je ochotná na vzťahu pracovať rovnako tvrdo ako on
Udržať dlhodobý vzťah v chode je ťažká práca. Vyžaduje to čas, energiu a ochotu sa na ňom neustále podieľať, a to od oboch strán. Muži preto chcú partnerku, ktorá bude ochotná podieľať sa na tom rovnakým dielom a snahou ako oni. Niekoho, kto ich podrží, keď nebudú mať náladu, a budú chcieť pre neho to najlepšie. Pochopia, čo prežívajú a čo chcú.


Chýba vám večera v reštaurácii? Užite si rande inak
Reštaurácie zatvorené. Kiná zatvorená. Trpí váš partnerský život nedostatkom romantiky? Nebuďte pasívny a improvizujte. Randiť sa dá skvele doma aj v prírode. Tipy na najobľúbenejšie spoločné aktivity nájdete v článku, píše portál... Čítať ďalej
15 | 01 | 2021 | Timotej Dudka