fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Sex podľa zverokruhu: Barani to majú radi drsnejšie, blíženci majú radi rýchlovky. A vy?

Ilustračný obrázok shutterstock

Podľa horoskopu môžete zistiť, akú máte povahu, s kým si budete viac rozumieť alebo aká farba sa k vám najviac hodí. Avšak dátum narodenia hrá významnú úlohu aj v tom, akí ste v sexe a akej polohe dávate prednosť, informuje portál Blesk.

Baran

Toto znamenie je agresívne a neprekáža mu ani drsnejší sex. Barani majú radi dobrodružstvo a experimenty. Jednou z najlepších pozícií je tá, pri ktorej partner leží na chrbte a vy na ňom sedíte chrbtom k jeho tvári s pokrčenými kolenami. Táto pozícia vám umožňuje dirigovať rytmus a tempo, takže rozhodne nehrozí nuda.

Býk

Ľudia v znamení býka sú zmyselní a milujú sex s nádychom romantiky. Preto je pre vás romantická atmosféra dôležitá – menej svetla, jemná hudba a hodváb. Ideálna atmosféra zaručí aj ideálne sexuálne potešenie. Vzhľadom na to, že býk miluje tesné prepojenie s partnerom a rýchlosť preňho nie je problém, hodí sa mu poloha, v ktorej obaja partneri stoja, žena je chrbtom pred partnerom a ohne sa.

NAJ polohy, ktoré sa dajú robiť aj pod perinou -to sa vám môže v zime hodiť

Blíženci

Blíženci sú veľkí experimentátori, milujú rozmanitosť a nepotrebujú intimitu a „zbytočné“ romantické nezmysly. Neprekážajú im rýchlovky a majú radi tesné prepojenie. Zbožňujú výzvy, takže ideálne je pre nich pozície mosta, pri ktorej leží žena na chrbte, väčšina váhy spočíva na ramenách, má pritiahnuté chodidlá k telu a pomaly dvíha hore panvu. Partner je v kľaku a ženu pridržiava za stehná.

Rak

Toto znamenie má rado blízkosť a intimitu. Rak potrebuje cítiť bezpečie, čo sa prejavuje aj v sexe. Ideálne je pre nich klasická misionárska poloha alebo poloha, ktorá zaručuje dostatočnú blízkosť. Okrem misionárskej polohy môžete vyskúšať polohu, pri ktorej muž sedí v tureckom sede, žena na neho nasadne a za jeho chrbtom skríži členky.

Päť šokujúcich sexuálnych rekordov, ktoré vám vyrazia dych

Lev

Ženy levice sú kráľovné a majú všetko rady pod kontrolou. Vyžadujú tiež veľa pozornosti a záujmu, takže ich nejaké obyčajné klasiky nerozpália. Majú rady, keď je muž pod ich kontrolou, takže milujú polohu na koníčka, pri ktorej muž leží na chrbte a ona na ňom sedí. Jedine tak môže levica ukázať, kto má v sexe navrch.

Panna

Panny sú od prírody praktické, čo sa prejavuje aj v sexe. Na druhej strane rady skúmajú nové polohy a sú ochotné ich otestovať. Niektoré môžu byť aj pekne krkolomné, napríklad poloha, pri ktorej žena leží na chrbte, zdvihne panvu a nohy sa snaží dať za hlavu. Rukami si podopiera bedrá a partner si nad ňou stúpne mierne pokrčený tvárou smerom k nej. Táto poloha vyžaduje zdravý chrbát – vo vyššom veku by sa to mohlo skončiť zle.

Váhy

Toto znamenie vie, ako potešiť svojho partnera. Váhy sú obvykle orientované na vzťah a rady sú emocionálne spojené so svojimi partnermi aj v sexe. Zároveň sa nebránia ani tomu, aby vyhnali nudu zo spální. Misionárska poloha je teda pre váhy trochu fádna. Bez problémov vyskúša polohu, pri ktorej partneri ležia tvárami k sebe a počas milovania sa pretáčajú zo strany na stranu.

Celebrity a švédska trojka! Kto priznal, že mu to zničilo vzťah, a kto pozval do postele českú modelku?

Škorpión

Škorpión býva tajomný a má rád veci pod kontrolou. Vyhľadáva intimitu v posteli, pričom sa usiluje tajomno zakomponovať aj do milovania. Škorpión sa rád miluje aj vo vode, na suchu je pre preňho vhodná pozícia, keď muž sedí na okraji postele (alebo na stoličke), pričom žena je hore čelom k nemu.

Strelec

Strelci ctia lásku a slobodu, spontánnosť a divokosť. Toto znamenie sa vždy snaží vymyslieť nové pozície. Ženy tohto znamenia preferujú polohy, pri ktorých sa súčasne stimulujú všetky pohlavné orgány, teda bod G aj klitoris. Atraktívne sú polohy zozadu, kedy žena sedí na partnerovi chrbtom.

Kozorožec

Kozorožec je tak trochu blázon, pokiaľ ide sex. Aj keď sa zdá byť často opatrný, opak je pravdou – v skutočnosti sú kozorožci najvášnivejší zo všetkých znamení. Keď sa kozorožec miluje s niekým, ku komu má dôveru a koho má rád, odhodí všetky zábrany. Výborná je pre nich pozície „traktor“, keď muž stojí a ženu chytí za panvu, jej nohy sa obmotá okolo pása a ona sa opiera rukami o zem. Trochu náročnejšia pozícia, ale prečo to neskúsiť?

Potvrdené odborníkom: Ak je porno Verešovej deepfake, je to majstrovské dielo!

Vodnár

Vodnári majú nápaditý prístup k sexu, milujú zábavné a zaujímavé pohyby (a polohy). Nepotrebujú k tomu nikoho veľmi emocionálneho. Vhodná je pre nich poloha, keď žena leží na chrbte, muž pred ňou kľačí a zdvihne jej zadok tak, aby do nej mohol ľahko vniknúť. Nohy ženy sú zdvihnuté a opierajú sa o mužovho ramená.

Ryby

Ryby sú úžasné, pokiaľ ide o reč tela. Sú vášnivé, citlivé a milujúce. Majú silnú potrebu, aby všetci okolo nich boli spokojní – teda aj v sexe, takže sa snaží urobiť tomu druhému radosť. Môžu byť dominantné aj umiernené, záleží na tom, čo chce partner. Milujú polohu, pri ktorej sa môžu na svojho partnera pozerať.

Tínedžer obvinil Matoviča, že mu pokazil vzťah: Sorry, kámo, odkázal mu necitlivo premiér

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info