HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Ibi Maiga žaluje Plus 7 dní

V známom týždenníku vyšiel o hercovi a spevákovi z Mali článok, v ktorom tvrdia, že Maiga „balansuje na hrane zákona“. Umelec sa bráni, na svojom Facebooku oznámil, že sa s Plus 7 stretne na súde.   

Dôvodom je článok, ktorý vyšiel pod názvom „S pohľadom neviniatka“. V článku ho autor spája s viacerými kontroverznými postavami slovenského spoločenského života, najnovšie s Pavlom Ruskom. Článok naráža na medializované informácie, že Maiga sa mal cez svoje styky v africkom Mali pokúsiť Ruskovi pomôcť ujsť zo Slovenska. Zabávač takéto tvrdenia rázne poprel a hovorí, že jeho kontakt s Pavlom Ruskom mal úplne iné pozadie. Pravdivosť svojich tvrdení chce preukázať aj právnou cestou.

Titulka Plus 7 dní
Titulka Plus 7 dní

Pavol Rusko strávi Vianoce za mrežami. Pomoc šamana z Mali využiť nestihol

„Ďakujem za ohováranie a klamstvá, stretneme sa na súde. Ako časopis stojíte za hovno, keď sa musíte živiť ohováraním a pošpinením ľudí. Karma každého dobehne. Keby som bol vinný, tak som dávno za mrežami. Banda zapredancov, za peniaze by ste aj vlastnú mater predali, je mi z vás zle,“ napísal Maiga v statuse.

V spornom článku Plus 7 boli vyzdvihnuté aj rôzne kontakty a priateľstvá Maigu v slovenskom šoubiznise. „Ospravedlňujem sa všetkým kamoškám, Lucii Bílej, Paľkovi Haberovi za tie nezmysly, čo tu píšu, toto je hyenizmus,“ napísal.

Maiga novinárom odkázal: „Idete po mne, lebo hovorím čistú pravdu. Aj budem, tak si zvyknite.“ Naráža tým na svoje „nekonformné“ názory či už na slovenskú alebo zahraničnú politiku, na Covid-19 a iné témy, ku ktorým sa často vyjadruje na sociálnej siete.

Pavol Rusko sa opäť postaví pred súd. Obžalovaný je z vraždy spoločníčky

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info