HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Matovič opäť porušil svoje vlastné pravidlá, išiel na pobyt do Tatier, informuje P. Marček.

Vládna zotavovňa Kamzík
Vládna zotavovňa Kamzík

Ak sú informácie, ktoré poslal anonym Petrovi Marčekovi na FB pravdivé, premiér opäť predvádza papalášizmus na najvyššej úrovni. I. Matovič je údajne s rodinou v Starom Smokovci, kam sa presunul až po Novom roku.

Podľa sprísnených pravidiel vlády, ktoré predstavili koncom roka, Slováci mali dovolené už len dokončiť začaté pobyty a po 1. januári začínať nové pobyty je zakázané. Niekto poslal bývalému poslancovi NRSR, Petrovi Marčekovi, fotografie a informáciu, podľa ktorej je premiér s rodinou v Starom Smokovci. Dokazujú to aj fotografie, na ktorých je vidieť ochranku, ktorá hliadkuje po okolí. Premiér na fotografiách zachytený nie je. Problémom je, že pobyt údajne začal až 2.1.

„Kam zmizol Igorko?“ pýta sa Draxler

Peter Marček vyzval premiéra prostredníctvom svojho Facebooku, aby zaujal stanovisko k informáciám, že sa nachádza na pobyte v Starom Smokovci. Svoj status začal priamo a dôrazne: „Trnavský daňový podvodník a údajne aj psychopat, podľa mnohých odborníkov, zároveň najvačší farizej a klamár, ktorý nám, občanom nadáva do rôznych extrémistov a konšpirátorov, si nás na Silvestra 2020 dovolil zamknúť ako otrokov či väzňov do domácich vezení “buniek” a taktiež nám zakázal lyžovať, či oddychovať v hoteloch a rôznych zariadeniach cestovného ruchu, dýchať čerstvý vzduch v horách!“

Marček pokračuje: „…tento chrapúň si pritom žúrkuje priamo vo Vysokých Tatrách, v Starom Smokovci, podľa očitých svedkov, včera (podľa všetkého 2.1.2021 – pozn. red.) prišiel a dnes sa už veselo zabáva v št. zariadení, vo vládnej zotavovni Kamzík! To je krásne, pokrytec! “Vodu káže, víno pije!” rozhorčil sa bývalý zápasník.

Peter Marček vyzval domácich zo Smokovca, aby informáciu potvrdili: „Neviem, či by nebolo vhodné, hlavne od domácich zo St. Smokovca a Tatier danú informáciu preveriť a prípadne mu dať najavo, čo si o takomto farizejovi myslíte!“ a spomenul si aj na nedávnu aféru, keď sa ukázalo, že na chate prezidentky sa v čase zákazu konala bujará zábava; pripomenul aj papalášske prešľapy ostatných členov vlády: „Čo je toto za bandu podvodníkov, myslím všetkých troch najvyšších ústavných činiteľov….!?! Žúrka počas núdzového stavu detí pani prezidentky, Kollárove vyváženie eskortu vo vládnej limuzíne a návštevy v nemocnici a premiér sa tiež nedá zahanbiť, svadba bez rúšok, teraz vládne zariadenie…“ ukončil nahnevane svoj status bývalý poslanec.

Pamiatku generála Lučanského si budú v deň pohrebu uctievať na rôznych miestach

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info