HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Smoliar Trump či vdovec Travolta: Kto mal naozaj zlý rok 2020?

Facebook (WPXI Mike Holden) (Servers Maintenance) / Fotokoláž (Redakcia HD)

Niektoré svetové osobnosti nebudú na uplynulých 12 mesiacov spomínať v dobrom, skôr by na rok 2020 najradšej zabudli, píše portál Blesk.

Donald Trump: Prišiel o Biely dom!

Donald Trump (74) celý rok udivoval trápnymi výrokmi a akciami. Niet tak divu, že do prezidentských volieb nešiel ako favorit a s Joeom Bidenom (78) prehral. Z politiky ale mohol napriek tomu odísť so cťou! Stačilo uznať výsledky volieb a zablahoželať víťazovi. Namiesto toho sa zabarikádoval v Bielom dome, neuznáva volebnú porážku, míňa milióny za súdy a vyhráža sa, že Bidenovi tak nenechá po inaugurácii 20. januára Biely dom.

Navyše to vyzerá, že príde aj o svoju manželku. Melania (50) už má jeho správania až po krk a túži po rozvode. Aj kvôli tomu začala podľa magazínu Page 6 zháňať na Floride dom, zrejme už len pre seba a syna Barrona (14).

Trump zosadil Obamu z pozície Najobdivovanejší muž USA

Johnny Depp: Odsúdený za domáce násilie

Johnny Depp (57) prehral na súde s denníkom The Sun spor o články, ktoré opisovali, ako bil svoju exmanželku Amber Heardovú (34). Tým dostal nálepku násilníka, narkomana a alkoholika. Herec síce oznámil, že bude ďalej bojovať o svoju česť, ale z miláčika Hollywoodu sa razom stal vyvrheľ, ktorý prichádza o už dojednané role.

Dostal stopku pri natáčaní ďalších dielov fantastických zvierat – ságy z dielne JK Rowlingovej. Na konci roka zverejnil na sociálnych sieťach správu, v ktorej poprial fanúšikom krásne sviatky a odkázal, že dúfa v lepšie časy. „Tento rok bol ťažký. Posielam všetkým svoju lásku a rešpekt,“ uviedol na Instagrame.

Johnny Depp požiadal o odklad súdu, aby mohol natáčať Fantastické zvery. Amber je však proti!

Princ Harry a Meghan: Zavrhnutie rodinou a potrat

Harry (36) býval miláčikom Británie, ale obľuba sa rýchlo zvrhla na nenávisť po tom, čo sa rozhodol s manželkou Meghan (39) utiecť od kráľovských povinností do zámoria. Kráľovná sa o ich rozhodnutí potupne dozvedela z televízie. Poddaní mu nemôžu zabudnúť, že pred odchodom nechal zo štátnej kasy nákladne zrenovovať svoje sídlo. A tiež to, že z ich peňazí využívajú špičkovú britskú ochranku. Meghan tiež nedávno oznámila, že počas pobytu v USA potratila dieťa.

John Travolta: Vianoce bez manželky

Smutné Vianoce tento rok prežil aj John Travolta (66). Prvýkrát ich strávil len s deťmi Ellou (20) a Benjaminom (10), pretože mu v júli vzala rakovina milovanú manželku Kelly Preston (†57). Strávili spolu 29 rokov a museli sa vyrovnávať s veľkou tragédiou. Ich  syn Jett (†16), ktorý trpel autizmom, zomrel v roku 2009 po silnom epileptickom záchvate.

Travolta je zdrvený! Jeho manželka, hollywoodska herečka Kelly Prestonová umrela vo veku 57 rokov

Ďalší tohtoročný smoliarovi

Hasič bez jackpotu

Mike Boyd (49) z Británie týždeň čo týždeň vsádza rovnaké čísla. Keď sa však 11. decembra na obrazovke objavili tie jeho ako výherné s jackpotom vo výške viac ako 1,5 milióna eur, neoslavoval. Bol zrovna na hasičskej misii a staviť si nestihol.

Zabitý kohútom

Filipínsky policajt zasahoval pri kohútích zápasoch. Zomrel po tom, čo ho jeden z operencov britvou pripevnenou kvôli zápasu na pazúry sekol do stehna a zasiahol mu tepnu.

Utláčaní nudisti

Nudistov pri berlínskom jazere Teufelssee tento rok obťažovali premnožené diviaky. Tie najskôr naháčom kradli jedlo, potom jednému mužovi odniesli tašku aj s notebookom, druhému zas šaty.

Erotické video Andrey Verešovej: Štátny orgán vydal jasný pokyn!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info