HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

SuperStar Katarínu Koščovú trápi rakovina priateľky, liečba stojí 70 tisíc ročne

Katka Koščová / Facebook (Katka Koščová)

Koniec tohto roku už snáď nemohol byť horší! Aj keď choroba nezastihla priamo víťazku prvej série SuperStar, Katarínu Koščovú trápi rakovina kvôli jej priateľke Mirke, informuje portál Topky.

Speváčka sa s prosbou obrátila na fanúšikov na sociálnych sieťach. Jej dlhoročnej kamarátke Mirke lekári diagnostikovali druh rakoviny, ktorý sa nedá liečiť bežnou chemoterapiou. „Možnosť je len biologická liečba, ktorá vychádza cca 70-tisíc ročne,“ napísala Mirka, ktorá je matkou dvoch detí.

Horoskop na rok 2021: Čo vás čaká podľa uznávaného astrológa?

Nový liek, ktorý by mohol Katkinej kamarátke zachrániť život je však schválený len v Amerike. Navyše potrebuje dostať v priebehu dvoch až troch rokov dávku liečiva za 4080 eur. Ročne to teda vychádza na zhruba 70 tisíc eur.

„Vieme, že ste nás chceli podporiť a ste úplne úžasní, že ste si kúpili toľko lístkov na vianočný koncert, ale rozhodli sme sa po dohode s kapelou a technikmi, že všetky peniažky, ktoré nám prišli za tento koncert, posielame Mirke na Ľudia Ľuďom,“ napísala Katarína Koščová, ktorá sama prispela, ako len mohla.

Ak by ste chceli pomôcť Mirke a jej rodine aj vy, môžete tak urobiť prostredníctvom transparentnej zbierky».

Čerstvá mamička Dominika Cibulková pokračuje v žúrovaní aj napriek pandémii koronavírusu

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info