HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Spevák Klus opäť nahral kritikom: Za toto ho ukameňujú!

Tomáš Klus / Facebook (Tomáš Klus)

Spevák Tomáš Klus sa rozhovoril o novo pripravovanom projekte pre fanúšikov, konkrétne o webových stránkach pre svoj fan club, a mnohých prekvapil jedným neobvyklým rozhodnutím, kvôli ktorému možno dostane od kritikov poriadne za uši, píše portál Aha!.

„Mala by to byť taká klubovnička. Hovoríme jej Klub Klus. Celých tých dvanásť rokov, čo som na scéne, svojim fanúšikom sľubujem, že im niečo také sprostredkujem, že vytvorím fan club, ale nikdy na to nebol čas. Až teraz počas tej dvojvlnovej umeleckej zastávky sme s kapelou konečne mali možnosť vrhnúť sa na to. Zrovna dávam dohromady materiály, ktoré s členmi klubu chcem zdieľať. Nájdu tam všetky moje demoverzie vrátane tých príšerných, ktoré nikdy nevideli svetlo sveta. Zároveň tam budem postupne zverejňovať svoj denník z Indie a zápisky z  Proměnamě tour.

Haberu čakajú krásne Vianoce. Sexy Peštová čaká na Ježiška v spodnom prádle! (FOTO)

„Bude tam veľa zákulisných videí, ktoré nikdy nikde neboli zverejnené, online koncerty a niečo ako zasadacia miestnosť, kde sa s ľuďmi porozprávam. Bude to taký výhľad do môjho sveta. Ale aj chlapci tam budú dávať svoje komentáre. Myslím, že fanúšikov, ktorí sledujú moju cestu a paralelne so mnou prežívajú môj vývoj, by to mohlo potešiť. Mala by to byť akási exkurzia do mojej hlavy,“ uviedol český spevák s dodatkom, že táto „exkurzia“ bude spoplatnená.

„Tak nech to urobia, na to má každý právo. Ale ja si myslím, že to spoplatnenie je pochopiteľné a obhájiteľné, pretože členovia klubu budú mať veľa bonusov. Zvýhodnené vstupné na koncerty, zľavu na merch, online koncerty zadarmo… A v rámci situácie, v ktorej sa ocitáme, chcem proste niečo robiť a zároveň, ak robím svoju prácu, som rád, keď som za ňu ohodnotený,“ povedal spevák na to, či počíta s tým, že ho za platené webové stránky možno budú chcieť ukameňovať.

Charlotte Gottová v úlohe Darinky. S ockom si zaspievala Zvonky šťastia (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info