fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Belousovová: podpredseda vlády Holý je papaláš

Anna Belousovová / Fotokoláž (via SITA)

„Pán vicepremiér sa ani doposiaľ neunúval dať odpoveď na legitímnu otázku, či absolvoval po návrate z Anglicka test, či nie“, píše vo svojom statuse Anna Belousovová.

Okrem toho, že sa prejavil ako arogantný egoista, presne podľa vzoru svojho predsedu strany, je dôvodné podozrenie, že sa dopustil trestného činu, pokračuje Belousovová. „A či náhodou práve on nenakazil členov vlády. A možno aj ďalších. Papalášizmus je zrejme predstaviteľom strany Sme rodina vlastný“, konštatuje.

Podľa bývalej predsedníčky SNS by sme vlastne ani nevedeli, že nejaký vicepremiér Holý existuje , keby nebolo tohto škandálu. Pre ňu samotnú je zaujímavé, že túto vysokú funkciu zastáva človek, ktorého rodina- žena a deti nežijú na Slovensku! Žijú totiž v Anglicku.

Vicepremiér Holý po návrate z Británie v karanténe nebol

„To podľa mňa jasne dokazuje, aký vzťah má nielen on, ale aj celá jeho strana ku Slovensku. Slovensko je pre nich dojná krava , kde sa dobre zarába na ohlupovaní voličov, ale žiť sa im tu nechce. Tu im to nie je po chuti. Tu to zrejme nemá pre nich úroveň“, uzatvára Belousovová

Podpredseda vlády Štefan Holý bol pozitívne testovaný na COVID-19, ktorý si pravdepodobne priniesol z Británie, kde žije jeho rodina. Po príchode z Británie sa však Holý údajne neotestoval a nebol ani v karanténe.

https://www.hlavnydennik.sk/2020/12/23/ak-holy-neukaze-negativny-test-matovic-ho-musi-odvolat-tvrdi-rasi/

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info