fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Baránek: „Ak sa Matovič nechá vystriedať Naďom, nech zabudne na to, že bude mať nejaký vplyv na riadenie štátu“

EUROREŠPEKT

 „Ak sa I. Matovič nechá vystriedať Naďom, nech zabudne na to, že bude mať nejaký vplyv na riadenie štátu,“ zamýšľa sa politický komentátor Ján Baránek nad kuloárnymi informáciami, že na poste premiéra by mal I. Matoviča vystriedať v januári J. Naď.

Baránek reaguje videom na zákulisné informácie o výmene na poste premiéra, podľa ktorých by novým premiérom by mal byť súčasný minister obrany Jaroslav Naď. Politický komentátor upozorňuje Matoviča, ako to bude reálne vyzerať, ak sa nechá Naďom nahradiť.

Baránek si myslí, že Matovič by chcel, na základe dohody, štát riadiť z úzadia aj naďalej, čo sa však nestane. „Takúto dohodu by chcel I. Matovič využívať a určite bombardovať pána Naďa svojimi návrhmi, predstavami, víziami…,“ predpokladá. Výsledkom však podľa politického komentátora bude, že sa Naď bude snažiť Matoviča eliminovať.

Nahradí Naď Matoviča? Naď to vôbec nevylučuje

„Ak to vláda myslí so zmenou na poste premiéra vážne, odporúčam, aby tam bol niekto iný, ako je pán Naď,“ upozorňuje Baránek. Podľa populárneho analytika je Naď je mimoriadne neobľúbený a takáto zmena by preto nič nevyriešila. „…Ak by som mal urobiť dnes súťaž, že kto je nepopulárnejší politik, či je to Matovič alebo pán Naď, fakt neviem, kto by ju vyhral,“ hovorí Baránek.

„Všetko je dohodnuté, Matovič v januári odíde a nahradí ho Naď!“ šokuje Juraj Draxler

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info