HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Paul McCartney priznal, aké emócie v ňom vyvoláva očkovanie

Paul McCartney / Facebook (The Garden)

Britský hudobník Paul McCartney, niekdajší člen kapely Beatles, podporil očkovanie proti ochoreniu Covid-19 a sľúbil, že bude medzi prvými, kto si nechá vakcínu podať. McCartney má 78 rokov a patrí tak do rizikovej skupiny, u ktorej má v Británii očkovanie začať, informuje portál Stars24.

Hudobník dúfa, že vakcína je cestou von z temného obdobia pandémie, píše britský denník The Sun. V Británii za prvý týždeň dostalo očkovanie 138 000 ľudí. Verejne ho podstúpili aj ďalšie známe osobnosti.

„Vakcína nás z toho dostane. Myslím si, že to prekonáme, viem, že to prekonáme a vakcína je skvelá správa. Nechám sa zaočkovať hneď, ako to bude možné,“ uviedol McCartney v rozhovore s The Sun.

Legendárny Beatles v dražbe: O aké cennosti po členoch kapely ide?

Britský hudobník sa chce nechať očkovať, aby sa mohol čo najskôr vrátiť na svetové pódiá, najmä po zrušení tohtoročného festivalu v Glastonbury. Voľný čas v karanténe tento rok využil k nahratiu nového štúdiového albumu u seba doma. Súčasná situácia je podľa neho nedostatkom slobody a trpia najmä mladí ľudia, píše The Sun.

Priamo pri očkovaní sa v snahe podporiť ho u verejnosti nechal odfotiť britský herec Ian McKellen, 81-ročný predstaviteľ Gandalfa z filmovej série Pán prsteňov. Vakcínu už tento týždeň dostali herec a moderátor Lionel Blair alebo britská kuchárka a televízna moderátorka Prue Leithová.

Lekár: Maradona spáchal samovraždu

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info