HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Herec Rudolf Hrušínský ml.: Vážna choroba krvi!

Rudolf Hrušínský ml. / Facebook (Ulice)

Pendluje medzi hematológiou a domovom. Rudolf Hrušínský ml. (74) sa potýka s vážnou chorobou krvi. Už pred rokmi mal vraj problémy s úbytkom červených krviniek, informuje portál Aha!.

Choroba mu dala na pár rokov pokoj. Teraz sa však podľa zdroja Aha! znovu ozvala. „Pán Hrušínský si u nás trochu dlhšie poležal. Teraz sme ho ale prepustili domov. Na ako dlho a kedy sa k nám zase bude musieť vrátiť, je lekárske tajomstvo,“ potvrdili informáciu na Internej hematologickej klinike Fakultnej nemocnice Královské Vinohrady v Prahe.

Rudolf Hrušínský: V týchto dňoch by mal 100 rokov!

„Ku zdravotnému stavu našich hercov sa nevyjadrujeme,“ oznámila Tereza Drtinová, hovorkyňa seriálu Ulica, kde Hrušínský od roku 2005 hrá domovníka Peška. Diely, ktoré sa s ním vysielajú, sú dávno dopredu predtočené. A na tie, ktoré sa teraz točia, našťastie herca nepotrebujú. „V tejto chvíli nie je natáčanie nijako obmedzené,“ dodala Drtinová.

O Hrušínskeho sa momentálne stará družka, s ktorou žije v Planej nad Lužnicov. Teda tam, kde jeho otec Rudolf Hrušínský (†73) mal pri rieke chatu a syna Ruda tam učil chytať ryby.

Nečakané priznanie berie dych: Posledné slová Karla Gotta dcére Dominike!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info