fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Harabin sa smeje z ocenenia Forbes pre Čaputovú  

Štefan Harabin / Fotokoláž (via SITA)

Štefan Harabin pochybuje o tom, že Zuzana Čaputová je taká vplyvná, ako tvrdí Forbes. Časopis ju opäť zaradil medzi najvplyvnejšie osoby na svete. Líder strany Vlasť si ale všíma, že Matovič a Naď ju ako vrchnú veliteľku ozbrojených síl úplne odignoroval pri celoplošnom testovaní.

„Mohol sa taký renomovaný časopis, akým je Forbes, mýliť?“ pýta sa bývalý minister spravodlivosti na svojom konte sociálnej siete. „Forbes zaradil Čaputovú medzi najvplyvnejšie ženy sveta. Je až taká vplyvná, keď Matovič, asi nositeľ modrej knižky a suchozemský admirál Naď, ju ako vrchnú veliteľku ozbrojených síl, odignorovali pri plošnom testovaní a neústavne nasadili armádu a ona so svojim vplyvom nič,“ upozorňuje líder strany Vlasť.

Harabin: vyjadriť svoj názor na dnešných protestoch je vlastenecká povinnosť

Forbes je mienkotvorný časopis, ktorý každoročne vytvára rebríček najvplyvnejších ľudí sveta. Tento rok sa umiestnila prezidentka Zuzana Čaputová na 83. mieste. Ako informuje portál TV Markíza, prvú priečku obsadila nemecká kancelárka Angela Merkelová, nasleduje ju prezidentka Európskej centrálnej banky Christine Lagardová a trojicu uzatvára Kamala Harrisová, budúca viceprezidenta USA. Čaputová je jedinou ženou zo strednej Európy, ktorá sa do zoznamu dostala. Vlani naša prezidentka obsadila 80. priečku.

Harabin upozorňuje, že Matovič a spol. permanentne páchajú trestné činy nátlaku, apartheidu a diskriminácie

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info