HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Katarína Knechtová prekonala koronavírus: Horúčky a brutálna bolesť!

Katarína Knechtová / Facebook (KATARÍNA KNECHTOVÁ (official))

Koronavírus sa nevyhýba ani známym osobnostiam. Najnovšie priznala prekonanie nákazy obľúbená speváčka Katarína Knechtová, ktorá nešetrila detailným popisom toho, čo jej bolo, informuje portál Stras24.

Na Slovensku sa nám darí udržať epidémiu o niečo viac na uzde, ako napríklad v susednom Česku, preto sa tu tiež nenakazilo toľko slávnych osobností. Po hercovi Milanovi Kňažkovi až teraz prišla s priznaním Katarína Knechtová.

Podľa nej rozhodne nešlo o príjemnú skúsenosť. „Skutočne je lepšie to nechytiť, pretože jednak váš zadok zažije stredovek, aj môj to zažil a cítite sa naozaj zle, a trvá to hrozne dlho,“ povedala v relácii Top Star.

Katka Knechtová čerstvo po rozchode: Nový chlap! A zase z branže?

„Mala som všetko možné, zažila som, čo sa dá, našťastie si stále myslím, že patrím medzi tie šťastné, ktorí nemali štyridsiatky horúčky a problémy s pľúcami. Nekašlala som až tak, aby ma to dusilo. Ale únava, horúčky, rôzne vyrážky, afty, brutálna bolesť svalov a kĺbov,“ zverila sa speváčka.

Človek sa vraj kvôli covidu cíti, ako by fungoval na zástrčku. „Tú vytiahnu a vypnú a si vo chvíli tuhá, si tak slabá, že nedokážeš ani odpísať na esemesku,“ dodala Knechtová.

Andrej Hryc na Netflixe? Aj s leukémiou si zahrá v najdrahšom seriáli slovenskej kinematografie

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info