HLAVNÝ DENNÍK
NÁZORY

Matoviča dobehla jeho prchkosť, Sulík „hviezdi“

Richard Sulík a Igor Matovič / Fotokoláž (via TASR)

Je krásne sledovať, ako Matoviča dobehla jeho prchkosť… Tá v kombinácii s jeho pomstychtivosťou a ješitnosťou tvorí jedovatý koktail, ktorým sa sám priotrávil.

Dôsledkom koktailu bolo „vyprsknutie“ na Sulíka pred niekoľkými dňami, aby pripravil plán… a napriek tomu, že Sulík nedodržal termín, nikto ho nezastaví (a Matovič určite nie), aby ho Slovensku predstavil.

A dnes je hviezdou Sulík, či už je plán vynikajúci alebo len dobrý. Lebo všetko je lepšie ako tie nekoordinované a chaotické ad hoc riešenia.

Sulík predstavil svoj protipandemický plán. Pošle ho Matovič Mongolom?

Áno, aj Matovič mohol mať už dávno takýto plán, skutočný plán, aj mať. Osobnosti, vedci, ktorí by ho pripravili, Slovensko má a boli aj ochotní. Plán, pri ktorom by bolo jasné, čo sa v ktorej fáze zavádza a vypúšťa. Avšak to by už potom nemohol nariaďovať, rušiť a rozkazovať zo dňa na deň ako diktátor, vlastne nie zo dňa na deň. Z hodiny na hodinu. A to doslova na základe toho, ako sa v to ráno zobudil.

Dnes je hviezdou Sulík a Matovič ho môže s plánom posielať do Mongolska, aj do Laosu… ľudia si stratégiu vypočuli a tí ktorí nie, si to vypočujú v priebehu dňa. Matovič je opäť o krok bližšie k priepasti.

Ale dokorčuľoval k nej sám.

Matovič upadá, Kiska zlyhal, Sulík provokuje, Fico sa radikalizuje a Pellegrini z toho ťaží

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info