HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Meghan chce byť Dianou, ale nemali by sa zrovna v láske, tvrdí blízka priateľka Lady Di

Zdroj: Facebook (Royal Circular) (Princess Diana - Queen of Style) / Fotokoláž: Redakcia HD

Keby sa tie dve stretli v skutočnosti, zrejme by to nebol vrelý vzťah, v ktorom by nevesta rada spočinula v  svokrinej náruči. Hoci si Diana (†37) užila v kráľovskej rodine svoje, nikdy by sa k britskej monarchii neotočila chrbtom. Preto by niečo podobné vraj neodpustila ani svojmu Harrymu, informuje portál Aha!.

Aspoň tak to prezentuje blízka priateľka predčasne zosnulej princeznej Tina Brown. Diana vraj bola kráľovskej rodine oddaná. Poctivo preto plnila aj všetky povinnosti z toho plynúce. Na kráľovnú bola vždy hrdá, čo sa o Meghan (38) povedať nedá.

Odhalené tajomstvo zosnulej princeznej Diany (†36)

Jej kamarátka sa domnieva, že by ju veľmi ťažilo rozhodnutie mladšieho syna, ktorý sa rozhodol monarchiu opustiť. Pravdepodobne by sa ho snažila presvedčiť všetkými možnými prostriedkami o tom, že to robiť nemá.

S Meghan by vraj stopercentne súperila o priazeň Harryho, myslí si Tina Brown, ako uvádza web Báječná žena. Popularita Lady Diany skrátka spočívala v niečom celkom inom ako v rebéliu proti dvoru. Lenže to manželka mladšieho z princov, zdá sa, nepochopila!

Smrť kráľovnej Alžbety? Médiá panovníčku zaživa pochovali

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info