fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Vážne chorý Andrej Hryc: S čím sa musí náhle rozlúčiť?

Andy Hryc s rodinou / Instagram (@wandahrycova)

Náročný boj s vážnou chorobou už niekoľko mesiacov zvádza Andrej Hryc, ktorý v týchto dňoch urobil ďalšie neľahké rozhodnutie. Rozlúči sa s niečím, čo pre neho v živote malo veľkú váhu, informuje portál Stars24.

Andrej Hryc už do jarných mesiacov bojuje s akútnou leukémiou, momentálne podstupuje ďalšiu fázu chemoterapiou. Liečba sa na jeho fyzickom výzore pochopiteľne podpísala, podľa svojich slov schudol 50 kilogramov.

Známy slovenský herec si to pochvaľuje, povedal, že je to „pecka“. Avšak v šatníku má teraz veľa vecí, ktoré sa mu náhle moc veľké. Rieši preto, čo s nimi urobí. Už má jeden konkrétny nápad.

Vzdáva Andrej Hryc svoj boj s akútnou leukémiou? Smutné slová o inej dimenzii a malej šanci!

Oblečenie by rád venoval na dobrú vec. „Teraz chcem urobiť takú akciu. Hľadám charitatívne organizácie, ktorým by som odovzdal kompletne celú moju garderóbu,“ vysvetlil Novému Času.

„Fúra oblekov, dva smokingy, plno košieľ, svetre, texasky a také veci, ktoré už si ja nikdy v živote nebudem môcť obliecť, pretože sú o štyri alebo päť čísiel väčšie. Sú to, samozrejme, kvalitné veci, tak mi je to ľúto vyhodiť,“ dodal Hryc.

Milan Kňažko porazil Covid, ale zápal pľúc zostal a hlas sa mu nevrátil

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info