fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Konečne sa niekto zastal aj Meghan: Tento človek jej bol v kráľovskom paláci ako druhým otcom!

Meghan Markle / Twitter (@ddarveyy)

Nie je tajomstvom, že vojvodkyňa Meghan a veľká časť kráľovskej rodiny si nepadli do oka. Problém s ňou má napríklad britská panovníčka, kráľovná Alžbeta II., ale aj vojvodkyňa Kate a jej manžel princ William. Existuje vôbec niekto, s kým si rozumela?

Ako píše portál Stars24, vojvodkyňa Meghan sa ako členka kráľovskej rodiny dopustila radu škandálov. Jedným z nich bol aj jej nie príliš dobrý vzťah s otcom, ktorého ani nepozvala na svadbu!

Thomas Markle je odrezaný ako od svojej dcéry, tak aj od vnuka Archieho. Sťažuje sa, že mu Meghan neodpovedá na správy, nedvíha telefón a že hoci sa s ňou snaží nadviazať kontakt, vôbec nereaguje.

Nový dom Harryho a Meghan v ohrození: K Montecitu sa blíži ničivý požiar!

Meghan sa dokonca ocitla aj pod paľbou od ostatných členov rodiny. Okrem matky sa totiž nevída s nikým iným, ani so súrodencami, ktorí tvrdia, že sa vojvodkyňa zmenila. Kým oni o nej v médiách hovoria radi, od Meghan sa toho verejnosť moc nedozvie.

A to je podľa zvyšných členov kráľovskej rodiny úplne v poriadku. Údajne sa britská kráľovná zhodla s princom Charlesom na tom, že kauzu ohľadom svojej rodiny Meghan zvládla výborne.

Podľa médií sa tak aspoň raz za dobu svojho pôsobenia v kráľovskom paláci dočkala pochvaly za aspoň nejaké svoje správanie a konanie. A veľkú zásluhu na tom má možno práve sám Charles! S princom si totiž Meghan údajne rozumela asi najviac a mali medzi sebou pomerne dobrý vzťah! A to taký, že jej bol takmer druhým otcom.

Recept na mladistvý vzhľad podla 51-ročnej Jennifer Lopez

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info