HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Angelina Jolie schválne zdržuje rozvod s Pittom!

Angelina Jolie & Brad Pitt / Facebook (Rival Howl)

Rozvod Angeliny Jolie (45) a Brada Pitta (56) sa ťahá už štyri roky a herečka si veľmi dobre uvedomuje, že v stávke je skutočne veľa. Brad očividne vyhráva, Angelina totiž zvolila zdržiavaciu taktiku a požiadala o odvolanie rozvodového sudcu, informuje portál Aha!

Herečkina právnička zistila, že sudca John W. Oudekirk má odborné a finančné väzby na Pittových právnikov, ktoré sa snažil utajiť.

„Všetko, čo klientka žiada, je len spravodlivý proces založený na faktoch bez akejkoľvek zaujatosti. Jediný spôsob, ako môžu strany sporu súdu dôverovať, je zabezpečiť transparentnosť a nestrannosť všetkých zúčastnených,“ vyhlásila právna zástupkyňa oslnivej herečky.

Je to už niekoľko rokov od rozvodu Angeliny a Brada. Vidí to herečka stále ako správne rozhodnutie?

Podľa zdroja z herečkinho okolia však Angelina skrátka schválne zdržuje, pretože rozvod nejde podľa jej predstáv. Bývalý pár Hollywoodu v súčasnosti bojuje o svojich šesť detí a vysporiadanie majetku. „Ak človek vyhráva, nesnaží sa zdržovať a meniť rozhodcu. Tento krok je len dôkazom jej frustrácie z toho, že sa jej nedarí,“ povedal zdroj denníku The Sun.

Brad a Angelina tvorili pár viac ako desať rokov, Angelina však požiadala o rozvod v roku 2016, iba dva roky po dlho očakávanej svadbe. Obaja sú právne rozvedení, pred súdom však stále rokujú o vysporiadanie majetku a o opatrovníctvo ich šiestich detí, z ktorých tri majú vlastné a tri adoptovali.

Angelina Jolie má čudnú úchylku!

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info