HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Ďalší zvrat v absencii Mariky Gombitovej na rozlúčkovom koncerte Karla Gotta: Ivana za nič nemôže!

Marika Gombitová / facebook (Marika Gombitová Official)

Decembrové koncerty, ktoré majú byť poctou zosnulému Karlovi Gottovi († 80), sa pomaly, ale iste blížia, informuje portál Stars24. Mená niektorých účastníkov sú však naďalej predmetom debát a inak to nie je ani v prípade Mariky Gombitovej (64). Naozaj nesie za jej absenciu vinu vdova Ivana Gottová?

Médiá pred časom preberali kauzu okolo decembrových koncertov na uctenie pamiatky legendárneho Káju a údajnej neúčasti Mariky Gombitovej. Dokonca sa písalo o tom, že Ivana Gottová ju zabudla pozvať.

Vdova ale koncom júla vyhlásila, že manažment známu speváčku v skutočnosti oslovil. Jej vystúpenie mali dopytovať u promotéra, ktorý ju zastupuje. Pravdivosť tejto verzie sa podľa všetkého teraz potvrdila.

Marika Gombitová neskrýva svoje sklamanie: Môže za to Ivana Gottová!

„Pozvanie sa k Marike Gombitovej, bohužiaľ, nedostalo. A to vinou promotéra Ševčíka, ktorý žiadosť pani Gombitovej neposlal,“ uviedla rodinná hovorkyňa Gottovcov Aneta Stolzová.

Promotér Ševčík mal pritom usporiadateľa koncertov uistiť, že sa ku speváčke pozvánka dostane. „My sme mu dôverovali, pretože sme s ním objednávali vystúpenie Mariky už v roku 2018 pri koncerte Karla Gotta v Bratislave,“ dodala.

Sisa Sklovská uteká od manžela! Odsťahovala sa z ich luxusnej vily

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info