fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Matoviča Boh používa jedinečným spôsobom, píše Krajčí

Foto: SITA/Úrad vlády SR

Igor Matovič sa stal tvárou dlho očakávanej zmeny a Boh si ho používa jedinečným spôsobom, napísal o Igorovi Matovičovi súčasný minister zdravotníctva Marek Krajčí v mesačníku Rozsievač. Na článok upozornil Plus Jeden Deň.

„Áno, tak ako každý z nás, aj on má svoje „muchy“. Poznám ho však ako človeka, ktorý si vie uznať chybu a povedať prepáč. Nepochybne si ho Boh používa jedinečným spôsobom, dokonca tak, že neuveriteľné sa stalo skutočnosťou,“ uvádza sa v článku.

Mesačník Rozsievač vydáva Bratská jednota baptistov. „Na tomto výroku nie je nič prekvapivé, pretože Boh si používa každého človeka. Modlíme sa za všetkých politikov, ktorí pre našu krajinu konajú dobro,“ povedal v tejto súvislosti pre Plus Jeden Deň Benjamin Uhrin z Bratskej jednoty baptistov.

Krajčímu nedôverujem, poučenie pred interrupciou sa stane katechizmom, hovorí Beňová

Krajčího článok vyšiel ešte v májovom čísle, teda pred kauzou s premiérovou diplomovkou. Minister v ňom ďalej v súvislosti s Matovičom píše, že „Boh si použil dobré srdce, morálnu integritu, geniálnu kreativitu a odvahu na postupný základ skorumpovanej politickej garnitúry….“.

Krajčí je pritom podľa svojich starších vyjadrení presvedčený, že evanjelium je potrebné priniesť do sféry biznisu, médií, kultúry, vzdelávania, zdravotníctva a aj do politiky. V jednom zo zverejnených videí vyhlásil, že podľa neho Satan chce mať moc a chce tú moc cez svojich ľudí ovládnuť. Riešením preto je, aby božie deti prevzali zodpovednosť za krajinu.

Tému duševného zdravia treba naliehavo riešiť, pripravujeme reformu, tvrdí Krajčí

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info