fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
Alec Baldwin © REUTERS
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE ZAUJÍMAVOSTI

„Epsteina zabili Rusi“ tvrdí herec Alec Baldwin

Známy hollywoodsky herec Alec Baldwin, ktorý sa rád vyjadruje k politickému dianiu doma aj vo svete, napísal na svojom Twíteri „Epsteina zabili Rusi. Teraz sú zodpovední za všetko.“

Baldwinov twít zaujal niektorých amerických komentátorov, ktorí sa začali vážne zaoberať otázkou, či to Baldwin myslel vážne, alebo ide o sarakazmus. Na sociálnych sieťach to totiž nie je vždy celkom jasné a vzhľadom k početným Baldwinovým vyjadreniam z minulosti, je to navyše aj dosť zmätočné.

Piloti „Lolita Expresu“ budú svedčiť v procese s milionárom Epsteinom, zatknutom za obchodovanie s ľuďmi a pedofíliu

V posledných dvoch rokoch hral Baldwin detektíva Billa Ramsteada a detektíva McCutcheona. Bol tiež vyšším úradníkom NSA v spoločnosti Mercury Rising a dokonca aj riaditeľom CIA v Mision Impossible. Komentátori sa tiež s trochou sarkazmu pýtajú Baldwina, či si práve s týmito svojimi hereckými úlohami nevyvinul nos na takéto dedukcie, alebo si v niektorej z agentúr ponechal zopár vysoko umiestnených prepojení, ktoré ho teraz zásobujú vnútornými informáciami.

Určite si však svjim twítom získal pozornosť médií, ktor écitujú celé zoznamy Baldwinových početných vyhlásení, ktorými útočil na Trumpa a podporoval tvrdenia o zasahovaní Moskvy do prezidentských volieb v roku 2016.

Škandál v kráľovskej rodine: Syn Alžbety II. figuruje v záznamoch o pedofilných obchodoch Epsteina († 66)

Ak to Alec Baldwin myslel vážne a myslí si, že má naozaj zaručené informácie, nevyznelo by to vôbec  zmätočne, ale skôr skľúčujúco.“ – píše vo svojom komentári rusko-britský novinár, Igor Ogorodnev. 

Ukazuje sa, že konšpirácie sa tvoria naprieč celým spektrom spoločnosti a k ich šíreniu prispievajú najmä veľmi zarážajúce odhalenia rôznych škandálov na vrcholných miestach v politike a celej spoločnosti. Kauza Epstein jednoznačne patrí medzi takéto škandalózne odhalenia.

MIMORIADNA SPRÁVA: Obvinený miliardár Epstein spáchal samovraždu v svojej cele

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info