HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Rodinná chvíľka? Kate a Meghan sa stretli pri „súboji“ ich manželov!

Marie Claire Australia

Vojvodkyne Kate a Meghan bok po boku? Aspoň na pár hodín zakopali vojnovú sekeru, aby sa s deťmi mohli vypraviť na športové stretnutie v póle, v ktorom sa stretli nerozluční bratia William a Harry. Aj medzi nimi to však kvôli manželkám v poslednej dobe údajne škrípe, avšak v stredu na všetky problémy zabudli.

Hoci si vojvodkyňa Kate Middleton a Meghan Markle údajne nemôžu prísť ani na meno, v stredu pôsobili ako najlepšie kamarátky. Buď sa dokážu dokonale pretvarovať, alebo sa už stačili uzmieriť.

S deťmi sa vypravili do anglického Wokinghamu, kde sa na charitatívne účely stretli v póle princovia William a Harry.

Slovensko bude v roku 2024 predsedať Regionálnemu výboru WHO

Meghan na prekvapenie všetkých priviezla aj malého Archieho. Nikto nečakal, že americká herečka vystaví svojho dvojmesačného syna takto skoro. O dva dni skôr chlapčeka nechala pokrstiť, pričom tento obrad prebehol v prísnom utajení.

Deti nenechala doma ani vojvodkyňa Kate, u ktorej to je už zvykom. Princ George a princezná Charlotte rastú ako z vody a poriadne podrástol aj ich mladší braček princ Louis.

Mnohí poukazovali na to, aký je veľký rozdiel medzi Kate a Meghan v roli matky. Vojvodkyňa zo Sussexu totiž držala Archieho očividne neisto. Starať sa o bábätko sa však ešte len učí, pričom Kate už má päťročnú prax.

„Neberte nám migrantov“ V Lipsku sa strhli nepokoje, pre deportáciu migranta

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info