HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

MIMORIADNA SPRÁVA: Zsuzsová mala pre Kočnera získať intímne fotky Andreja Danka

Andrej Danko / TASR

Bezpečnostný analytik Radovan Bránik na svojom webe uverejnil článok o aktivitách Aleny Zsuzovej. Jedna z nich sa dotýka priamo aj predsedu parlamentu a šéfa SNS Andreja Danka.

Celý článok nájdete na tejto webovej adrese. Ku koncu článku sa čitateľ dostane k zaujímavej informácii. Bránik sa k situácii vyjadruje tak, že je čiastočne zadokumentovaná „v oficiálnych spravodajských a policajných evidenciách“.

Ako uviedol už skôr v článku, Zsuzová pracovala v minulosti pre Slovenskú informačnú službu. Okolo roku 2012 sa zoznámila s Mariánom Kočnerom, s ktorým následne spolupracovala. Zsuzová mala úlohu „volavky zabezpečujúcej zber kompromitujúcich materiálov na politikov, predstaviteľov justície, orgánov činných v trestnom konaní, podnikateľov, vysokých štátnych úradníkov, ľudí z tretieho sektora a novinárov,“ uvádza Bránik na svojom webe. Kočner sa mal „svojimi úlovkami“ chváliť známym.

SIS: Slovenským občanom hrozili teroristické útoky, toto sú najrizikovejšie oblasti

No a dostávame sa k jadru veci. Andrej Danko doteraz popiera komunikáciu s Alenou Zsuzovou, no Bránikov článok odhaľuje verejnosti nové informácie.

„Potom, ako od neho po predchádzajúcej textovej výmene so sexuálnym podtónom získala fotografie jeho intímnych partií, KOČNER sa touto minimalistickou trofejou s nadšením pochválil viacerým vrcholným predstaviteľom Penty. Tento jeho krok mal však nečakaný efekt: Andrej DANKO náhle, nečakane a navždy prerušil so ZSUZSOVOU akýkoľvek kontakt a keď KOČNER usúdil, že ho pred volavkou zrejme varovali práve ľudia z Penty, so sebe vlastným temperamentom sa u nich zúrivo a agresívne dožadoval “odškodného” 30 tisíc Eur,“ uvádza Bránik.

Pravdivosť tejto informácie sa aktuálne nedá overiť, teda aspoň nie s informáciami dostupnými pre verejnosť. Čas ukáže, kde leží pravda.

Jana Teleki: Kiskov Hattas a lži jeho marketingového mága. Naozaj ZA ĽUDÍ?!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info